Příspěvky uživatele - 243.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy ostříhat meruňku?, 11.3.2010
Hlubší řez kosterních větví, to je váš případ, se doporučuje během vegetace, po sklizni. Na jaře se rány po takovém řezu špatně hojí.
Zamiokulkas - co dělám špatně?, 17.2.2010
tato rostlina se jmenuje zamiokulkas.a ta bila tekutina pozor je jedovata
Merunka letní řez, 11.1.2010
V létě do konce srpna nebo po sklizni dělám jen průklest, tj. odstraňování nevhodně rostoucích větví až na jejich bázi, na jaře pak zakracování. Mohu doporučit. Safrataz@centrum.cz
Velký vřes - pár větví zaschlo, 11.10.2009
Dobrý den na zahrádce máme tři opravdu "velké a staré" vřesy   průměr tak cca 1m. Normálně rostou, ale pár větviček zcela zaschlo a zůstala velká díra?  Je to choroba nebo dá se s tím ještě něco udělat, aby zůstal... celý příspěvek >
Odrůda Rivan a Kordia - opylení?, 11.10.2009
Jsem začátečník zahrádkář, na naší zahrádce 6OOm nejsou třešně.  Včera jsem koupila tyto dvě odrůdy a teprve teď řeším, jestli se opylí samy mezi sebou nebo musím ještě pořídit jinou?  Jakou? Nebo by stačilo naroubovat na tyto mladé stromky... celý příspěvek >
Červený rybíz, 31.8.2009
Děda porada: rybízy nejlépe vysazovat na podzim, sazenici utopit a zastřihnout nízko u země. Tak být vámi, vykopal bych je a udělal to tak.
Praglanda do masa nebo ne?, 6.8.2009
Tento článek jsem také kdysi četl, tak by mě také zajímal váš názor na celou problematiku rychlosoli, zda používat nebo ne.
Domácí klobásy, 6.8.2009
Ahoj všem, máte někdo zkušenosti s klobásama z drůbeže? Jestli ano, připojte recept. Díky.
Vytékání mízy z ořešáku, 1.7.2009 Obsahuje fotku
dobrý den, prosím o radu, z staré řezné rány vytéká zapáchájící tekutina, máme nečím zacelit?co to znamená?nemůže hnít i kmen... nebezpečí spadnutí?díky moc zasílám fota moravcová
Eletrická pila nemaže, 11.6.2009
 Co jsi jam nalil za olej.Jestli eko olej podle předpisu tak pokud ji nepoužíváš každý den tak tam nalej normální motorák a budeš mít klid.Ten eco olej nesmí v tý pile být déle než týden jinak ucpe mazání a sežere gufera i těsnění. To nemám ze... celý příspěvek >
Palmy ve volné půdě, 28.4.2009
Zdravím, bydlím v Odoleně Vodě a letos sázím spoustu palem do volné půdy... Jinak ty palmy u Veltrus, myslím že to tam trochu znám, když občas jedu na kole kolem Vltavy, tak se vracím nahoře nějakou vesnicí a je tam u bazénu více palem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika