Příspěvky uživatele - 208.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Najmanovi, 12.5.2010
Nezapomeňte, že zima byla extrémní, u nás pod horama jistě. Také mi něco málo odešlo, domnívám se, že to udělala sněhová pokrývka která u nás byla 4 měsíce.Přišla jsem o azalky které nebyly od Najmanů, v tom to asi nebude. Je velmi dobré, že je... celý příspěvek >
Jaký koupit traktor?, 12.5.2010
Dobrý den Lenko, vše záleží na Vaší finanční situaci, pokud ale uvažujete o nějakém zetoru tak už raději po unifikované řadě 1,jsou to také starší traktory ale jsou na tom lépe s ND oproti Z 25 nebo Z 50SUPER a proto se poohlédněte po nějakém Z... celý příspěvek >
Udírna - návod, 10.5.2010
dobry večer prosim pana ktery vkladal tutu radu, jestli by neposlal fota. dekuji moc. vinsak03@seznam.cz
Využití benzinu Speciál 91, 27.4.2010
Klidně ho spotřebujte ve Vašich zahradnich pomocniících, nic se nestane.
Zahradnictví Najmanovi, 26.4.2010
Musím reagovat, již několikrát jsem si já i moje kamarádky kupovaly rostlinky u Najmanových. Vše mi nádherně roste, azalky a rododendrony jsou po dvou letech úžasné. Bez chorob a zdravé. Zrovna dnes mi došla zásilka, perfektně zabalená, označený... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 6.4.2010
Pokud vlastníte řidičák skupiny B což je osobní automobil máte automaticky možnost řídit traktor do celkové hmotnosti 3500kg což zetor 52 ale i další splnuje i s nářadím takže toho se nebojte a nedejte na řeči že musíte mít Téčko, to jsou prostě... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 6.4.2010
Zdravím pana tazatele, nechci zde tvrdošíně říkat co je nejlepší a nevhodnější ale jelikož jsem pracoval přez 30let v zemědělství a vyzkoušel jsem toho hodně a proto se přikláním jednoznačně k výběru dle dávno vyzkoušené metody cena, výkon využití a... celý příspěvek >
Traktor Hecht, 2.4.2010
Pro 8 206 to bylo z Vaší strany pěkné plácnutí do vody protože tyto traktory se už u nás prodávají takže Vaše unformace jsou zastaralé i bez Coperfielda
Novy drtic vetvi stepkovac?, 21.3.2010
Zdravím, pro 66 189,ano soustružník opracovává tzv.na kulato, na hranaté profily potřebujete frézaře, jinak je potřeba zjistit co je opotřebované, zdali šestihraná hřídel nebo ten unašeč, pokud by to byla hřídel tak nejjednodušší řešení je návar kovu... celý příspěvek >
Show Jet 550 nenastartuje, 11.1.2010
Naprosto stejné potíže vloni na HECHTU, po stejných úkonech jako Vy jsem vyšrouboval svíčku, natáhl do stříkačky benzin, vstřikl do válce, zašrouboval svíčku a startoval, motor zakuckal na pár sekund, tak jsem to opakoval a na potřetí už běžel... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 8.1.2010
Souhlasím že motr do kopců by měl mít tlakové mazání, do mírného svahu se ještě obejde s rozstřikem, já jsem ale myslel dovybavení jako je palivoměr, elspouštění sekání, signalizace naplnění koše, různé držáky na lahve a podobně za které se připlácí... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 7.1.2010
Moc mě mrzí že se zde mnozí dopisovatelé snaží zpochybnovat taraktory v základním provedení a mnozí z nich vycházejí jen z doslechu a z dohadu, jelikož vlastním pár let traktor tzv.v základu a bez jediné závady a kupovaný už jako použitý tak bych se... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 2.1.2010
Tady asi není moc o čem se rozhodovat, máte slušný pozemek tak určitě traktor, nebudu Vám doporučovat žádnou značku protože by se zde zase strhla nekonečná diskuse která značka je lepši ale za tu cenu co jste dal za tu sekačku se da pořídit nový... celý příspěvek >
Výběr stroje pro ruční orbu, 29.12.2009
Zdravím, nebudu Vám radit jestli drahou hračku od Hondy nebo levnou Čínu ale mohu poradit jednoduchou technologi pěstování brambor dle našich předků.Ano.půdu potřebujete nějak ošetřit a na to by měl stačit základní rotavátor a podaří li se Vám sehnat... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 26.12.2009
Máme doma udělaný troják nesený, trubková konstrukce, tělesa použita ze starého malinkého trojáčku -obracáčku a taháme to domadělem 4x4 z GAZE. Pokud Vám dělá problém pole do oblouku tak není nic jednoduššího nežli si udělat rovnou brázdu a zbytek... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika