Příspěvky uživatele - 22.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelené jezírko, 18.5.2009
můj systém je mulčovací černá textílie, z ní ušitý pytel, do něj nasypu půl velkého pytle rašeliny a ponořím do jezírka a nechám luhovat, zpočátku párkrát promačkám aby se to uvolnilo do vody rychleji, asi po třech týdnech vyjmu a vysypu třeba pod... celý příspěvek >
Řasy v jezírku, 18.5.2009
tohle spíš dělají kachny, že oštípou lístky no a k té zelené vláknité řase, pokud máte řasu nemáte zelenou vodu a opačně, vlastní zkušenost ;-) ta vláknitá prostě sežere živiny a dle mne je lépe likvidovatelná, naberete vyhodíte
Lávka, 15.5.2009
vyresil jsem to sirsim prknem a jeho zakulacenim z vrchni casti kdyz je postaveno na most jsem pak pouzil palubky 19mm a provaz jako zábradlí prodávají v jednom nejmenovaném obchodaku jako zabradlí ke schodistim mostek slouzi asi 5 let a jeho... celý příspěvek >
Podklad pro parkovací místo - kačírek, 15.5.2009
mam kacirek frakce 16-22 ve dvore asi 7 let a nepocituji nejaky problem, vzhledem k plose celeho dvora a taky tomu kam a jak odvest vodu pri desti je to levne reseni, vrstva je max 3-4cm pod kacirkem jen kdysi navoz, jednou za dva mesice obehnu dvur... celý příspěvek >
Rak bahenní, 15.5.2009
jezis tak hezky jezirko a on si zaklada na nejaky carce, budu tedy psat bez interpunkce a vono se to nepozna :-))) pane Kralik mate to hezky a rad se podivam i na jiny fotky ;-)
Rak bahenní, 15.5.2009 Obsahuje fotku
Králíku, Králíku, máš to moooc hezkýý  ;-)
Výměna folie, 13.5.2009
já bych ji tam nechal, pokud neřešíte předělávání na jiný tvar máte o jednu ochrannou vrstvu více nemám pod jezírkem ani písek ani geotextilii je tam v některých místech pouze starý jekor, jezírko mám 7 let, teď jsem zadní část předělával a po... celý příspěvek >
Potůček v zimě, 13.5.2009
asi jsem to špatně napsal hadicí čistou do jezírka, z jezírka kytičky konví a trávník někdy takovou domácí vodárničkou či jak to čerpadlo nazvat, z klasického ponorného není tlak na postřik jak píšete je to neustálý boj ale příjemný a člověk přitom... celý příspěvek >
Potůček v zimě, 12.5.2009
jak vypadá voda? nejeví známky nějakého znečištění? nehnojila jste trávník a pak zapršelo? nehledají jen stravu, moje ryby jak vidí někoho přicházet čekají krmení a shluknou se a taky lapají pusinkama na hladině pokud to není tímto zkuste částečně... celý příspěvek >
Jezírko, 11.5.2009
pokud jste nechali pod tím štěrkem okolo jezírka tu fólii tak já bych ji radši zrušil. zbytečně se vám po ní deštěm budou splachovat nečistoty do jezírka, radši bych tam dal normální mulčovací tkaninu přes kterou voda proteče ;-) jinak vám u... celý příspěvek >
Potůček v zimě, 11.5.2009
záleží jak velké jezírko máte, naše zhruba 33m3 to v zimě ustojí v pohodě a ryby si nestěžují a nejsou žádné úhyny, v malém jezírku by to mohlo být problematické, hlavně netahat tu nejteplejší vodu ode dna rybám u mého potůček čerpadlo běží... celý příspěvek >
Zelena voda v jezírku, 10.5.2009
nevím jestli Vám to pomůže ale já mám jezírko zelené skoro každý rok, hlavně na začátku sezóny ;-) to, že voda zezelenala po 14 dnech od napuštění je myslím normální, teď už jen věčný boj o to čím a jak :-) letošní rok je dost divný, hodně teplý a... celý příspěvek >
Netočí se vrtulka fontánky, 10.5.2009
já nechávám čerpadla hozená v jezírku přes zimu, samo v hloubce, je to myslím lepší než aby někde nějaká nečistota zaschla a pak to nejelo a taky ta pryskyřice, v které jsou někdy části zalité by se mohla rozeschnout
Pulci proti řasám, 10.5.2009
hihi dneska moje žena prohlásila, že kouká a nevěří vlastním očím, že ten skokan zelený má 4 oči :-))) za chvíli a zblízka zjistila, že na skokance sedí menší skokan a mají spolu sex :-) takže teď už máme v mělčině asi 7-10 hromádek vajíček
Netočí se vrtulka fontánky, 10.5.2009
nevím tedy jak to vypadá ta vaše fontánka jak to nazýváte ale asi je to klasické čerpadýlko ta vrtulka má odpor v každém takové, protože je tam vlastně magnet, zkuste ji vytáhnout a pročistit, každé jaro motorky rozeberu a vytáhnu tu hřídelku s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika