Příspěvky uživatele - 21.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomozte mi určit odrůdu, 22.9.2013
já pozdní nepěstuji, ale kdyby mi někdo dobrou pozdní poradil, tak ji začnu schánět.Ta Vaše by se mi líbila, tak počkám, jestli někdo zkusí určit její jméno nebo dá název srovnatelné.  Z
Husqvarna 555, 562 XP, 27.4.2013
Husqvarna 555, 562 XP host - xxx.xxx.156.239 (?) 11.9.2011 15:46 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Třeba to má co dočinění s výškou těžiště a tím obratností. Pravdou je, že když pominu spojku a podívám se... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 23.10.2012
Pánové, obávám se, že tato bublina brzy splaskne a k tomu ještě s parádní ostudou! Již je několik kusů HQ 560 s deformovanými kartery v oblasti olejové nádrže a olej vystřikuje na výfuk! To není dobré, to vůbec není dobré!! 
Jakou lištu k motorové pile, 23.10.2012
Zdravím Petře, co je velké nebo malé uchycení u HQ pusťte z hlavy a pamatujte si jen K 095 na konci označení Oregonu, to vám bude bohatě stačit. To samé platí o písmenech za počtem článků, DL = drive link = řídící články. Slim Cut = tenký řez a ten... celý příspěvek >
Zadření motoru Jikov, 17.7.2012
PP můžete mi nastínit co se mi vymklo? Jaký je rozdíl účtování fabriky a domácnosti? Věřte, žádný, má dáti x dal, nebo vám doma běží proud zdarma, natíráte okna nebo okapy jen když barvu dostanete? Doprava dílů domů, ať už dopravcem, nebo osobně?... celý příspěvek >
Zadření motoru Jikov, 17.7.2012
Jen díly neplatí, co elektřina, teplo, prostory kde opravu dělají, doprava zakoupených dílů atd.. A u opravy nepracují? Podívají se na díly a ony do motoru naskáčou samy? Protože nevědí kam co patří, jde jim to lépe od ruky? Chápete co myslím? Pokud... celý příspěvek >
Zadření motoru Jikov, 17.7.2012
Rozdíl 3 t. je přemrštěný, ale počty jsou velice jednoduché. Vybavení k měření a seřízení cca 1500, zkušenosti s opravou =  k nezaplacení. Cena za práci ve které je domácí opravář skutečně dobrý a která ho jinak živí je cenou za promarněný čas... celý příspěvek >
Husqvarna stařenka 180 S, 30.6.2012
 Zapalování byly různé verze a dají se přibližně vztáhnout k počtu západek startování. Některé byly použity ve výrobě jen u 2,3 a 4 verze, některé jen u K provedení. Na cívkách bývá označení a běžně stačí demontovat ventilátor, protože označení... celý příspěvek >
Husqvarna stařenka 180 S, 29.6.2012
Jde o to které zapalování na pile máte, ono bylo více typů První rozpoznávací znak je typ startování.
Existuje něco jako "obrubníkovač"?, 17.5.2012
Milá paní existuje, jmenuje se to "zarovnávač okrajů", vyrábí to a prodává firma STIHL jako příslušenství ke Kombinástroji FCB-KM.
Ostřička řetězu, 1.5.2012 Obsahuje fotku
Díl č.4
Ostřička řetězu, 1.5.2012 Obsahuje fotku
Díl č. 3
Ostřička řetězu, 1.5.2012 Obsahuje fotku
Díl č. 2
Ostřička řetězu, 1.5.2012 Obsahuje fotku
Přidám jen pár obrázků k výše napsanému pro pana DrVoštěpa.
Ostřička řetězu, 23.4.2012
Ad odst. 1) právě onen obchoďák mi o tom dřevaři řekl! A pravdivě jsem napsal že to je z doslechu tak jaké cinty tu pouštíte? Ad odst. 2) řetěz 3/8 " hobby (malý) ví každý kdo alespoň malinko o pilách něco ví a ne jen odposlouchal, je podstatně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika