Příspěvky uživatele - 21.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lišta, 21.11.2015
Zdravím Stando (136.63), uvádíš nepravdy, výška plechů a hloubka drážky není pro funkci lišty... Ach jo, tady je zase rádoby odborníků jako smrků v hektarovém lese. Tak jak to je? První problém většinou bývá šířka a profil drážky, ano i... celý příspěvek >
Hořka řepa, 20.9.2014
je potřeba rozlišovat mezi půdou 1) nedávno vyhnojenou čerstvým hnojem a 2) čerstvě vyhnojenou uzrálým hnojem Čerstvý hnůj opravdu nemají některé rostliny rády, ale čerstvé vhnojení dobře uleželým hnojem je jako hnojení kompostem. V... celý příspěvek >
Pěstování dýně (hokaido), 21.8.2014 Obsahuje fotku
Já Hokaida pěstuji druhým rokem. Též mám nasazené velké i malé. Spíše to dnes udělám obráceně. Ty větší, oranžové jsou již vyzrálé a tak je sklidím aby měli čas dozrát ty menší. Ale vzhledem k počasí si myslím že již nedozrají. Dýně potřebuje i v... celý příspěvek >
Klejotok na plodech Broskvoní, 3.7.2014
nesouvisí. Dírkovitost na plodech nechává tečky podobné strupovitosti. Kadeřavost vytváří malé lesklé plošky. Pokud to není ani jedna z výše uvedených houbových chorob, pak je to strupovitost (nebo otlučení kroupami).
Zena a pila - poradi nekdo?, 18.5.2014
Narex EPR 35-24 je dobrá volba...
Venkovní ibišky, 23.3.2014
Venkovní ibišek se stříhá před rašením na 3-5 oček a některé loňské výhony se vystřihnou úplně na níže položené rozvětvení. Pokojový ibišek se stříhá po odkvěti
Kanadska boruvka v kvetinaci, 23.3.2014
Mohu pěstovat kanadské borůvky v malé nádobě bez přihnojování? Nerada bych používala nějakou chemii natož hydroponii. Tonička
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 1.3.2014
to co kroužkujete nejsou spící pupeny. Ne všechny aktivní pupeny vyraší, zůstanou jako záloha pro případ poškození (okus, řez, pozdní mráz) a pokud je nic nenutí růst, tak časem vyhasnou.
Magnolie Genie, 22.2.2014
No je to novinka a tomu odpovídá cena. Ale na internetu jsem našel víc než 10 prodejců. No, Vámi vybrané zahradnictví má nejlepší pomět cena/deklarovaná_velikost. Při srovnání cen ostatních je dobré po předchozí telefonické domluvě si dojet přímo do... celý příspěvek >
Přesazení kanadské borůvky, 22.2.2014
obě vámi jmenované rostliny se přikopčením množí, takže můžete. K borůvkám každoročně přisypávejte čerstvou rašelinu, zlepší se tak pH, aby zůstalo krásně kyselé.
Čerpadlo na mytí auta z deštovky, 22.2.2014
Internet snese spoustu polopravd. Mýt auto nesmíte na veřejné komunikaci a na cizím pozemku. Vleastník pozemku totiž zodpovídá za to, že řádným způsobem bude naloženo s odpadní vodou z mytí. Pokud nebudete mýt motor, je znečištění z jednoho... celý příspěvek >
Kdy plánujete letos stříhat víno?, 2.2.2014
Při střihu v březnu je slzení výrazné a oslabuje růst bez ohledu na odrůdu. Únorový a časnější řez slzí méně, zejmna pak rány po vystříhání přebytečných jalováků, ale tažně s ponechaným dlouhým čípkem nad posledním očkem pouze zvlhnou ale... celý příspěvek >
Zkratky latinských jmen rostlin používaných v projektech, 22.1.2014
S tím "y" jsem to taky zkoušel. Chtěl bych něco s okrasnou latou, mám tam skupinku se 6 rostlinamai.Nemáte lepší zkušenosti s tou pampovou trávou?Marcel.
Zkratky latinských jmen rostlin používaných v projektech, 22.1.2014
Dobrý den, mohl bych se prosím ještě vrátit ke značce Syna, ten šeřík to určitě nebute. Bude se jednat o nějakou vysokou trávu něco jako je pampová.Nenapadá vás někoho něco? Nebo jestli máte někdo nápad na jiný druh trávu, tak se nebráním.Tu... celý příspěvek >
Zkratky latinských jmen rostlin používaných v projektech, 17.1.2014
Děkuji všem za pomoc, to jsem opravdu takhle rychle nečekal.Marcel
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika