Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez vinné révy, 3.8.2015
A ještě nedám pokoj.Na co se nechává 1.výhon od stařiny?M.
Řez vinné révy, 3.8.2015
No, jednoduché to není.Tak: Já mám jeden výhon, kvůli místu.Mám karisíť2x3m.Z výhonu -tažně? je 7 výhonů s 10ti hrozny.Všechny jsem zkrátila na 7listů a zálistky, které byly už asi 15cm odstranila.Tedˇbudu hlídat nový obrost, odstaňovat zálistky,... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 3.8.2015
Opět díky a jdu se na to podívat.Takže: Co po sestřihnutí poroste, musím odstraňovat zálistky, zůstanou jisty a na jaře šmiknu na nějakou délku-t.j. kolik oček nechám na výhonu?Asi už unavuji, ale snažím se poučit zcela laicky od zkušeného.Markéta.
Řez vinné révy, 3.8.2015
Velké díky za odpověď.Těmi zálistky myslíte to co bude obrážet na ostříhaných větvičkách?A když nové výhony narostou ještě do podzima hodně, mají se taky krátit nebo až příští rok?Vidíte, jsem fakticky laik, ale chci se učit.Markéta.
Řez vinné révy, 2.8.2015
Mám 2.rok 1 sazenici révy.Na jaře jsem nechala 50cm kmínek a 1 tažeň se 7 očky.Z každého vyrostly do dneška 2m šlahouny.Rostlina má 10 hroznů.A teď otázka, protože jsem totální laik.Ty dlouhé výhony se mají v srpnu zakrátit?Někde jsem tento termín... celý příspěvek >
Vylamování letošního obrostu broskvoně?, 24.6.2015
Ptám se již podruhé, zda se nemají vylamovat nové větvičky rostoucí do koruny, která začíná být silně zahuštěná.Pokud ano, do jaké míry.Děkuji.M.
Red Hawen zahuštěná koruna, 21.6.2015
Broskvoň je v současné době velmi zahuštěná novými výhony.Mají se odstranit a kdy pokud ano.Děkuji za radu.Markéta.
Množení stromkového rybíru, 11.5.2015
Červený stromkový rybíz je už hodně starý, ale chuťově výborný.Má kolem sebe výmladky a ptám se, zda z těchto výmladků lze vypěstovat keřový rybíz.Děkuji za odpověď.M.
Balerína Walz neplodí, 8.5.2015
A ještě dotaz na balerínu.Walz mám 5 let.Slušně plodil zpočátku, ale již druhým rokem neměl ani jeden květ.Vedle má balerínu Polku, ta kvete i polodí hojně.Co může být příčinou?Markéta.
Poraďte odrůdu jabloně, 7.5.2015
Odešel mi Topaz a nedařilo se Rubínu-8.rok měl jen 10 jablek.Mám jablůňku Hana a chtěla bych ještě jednu jabloň.Prosím, poraďte,jaká odrůda je: poloranná, šťavnatá,voňavá a je odolná chorobám.Bydlíme u Holic.Děkuji za odpověď.Markéta.
Mravenci v zeleninové zahradě, 6.5.2015
Můžou mravenci likvidovat zasetou zeleninu-mrkev, cibule,petržel?Po zasetí vzešlo pár semínek a záhony jsou samá dírka.Má to někdo také?Markéta.
Jabloň Topaz umřela?, 6.5.2015
Mám jabloň Topaz-9let.Byla krásně napučená, rozkvetly květy, žádné lístky a květy hnědnou a vadnou.Asi se mám loučit a chystat pilu?Je mi to moc líto, strom je krásně rostlý a není na něm vidět žádné poškození.I jabloň může mít mrtvici?Jsem laik s... celý příspěvek >
Kadeřavost už nyní, 3.5.2015
Protože loni byla kadeřavost obrovská, letos jsem stříkala 3x doporučovanými přípravky.A nepomohlo, kadeřavost opět jásá a tak se ptám.otrhávat listy, ale když jsou napadené vrcholky větviček, obrazí ještě zdravým porostem?Vloni jsem otrhávala a byly... celý příspěvek >
Nekvetoucí narcisy, 24.3.2015
Již několiíkátým rokem zasazuji cibule narcisů do předepsané hloubky, ale vykvete tak jeden.Jakou půdu vyžadují a jak podpořit kvetení?
Plíseň bramborová, 22.10.2014
Máme malý kousek na pěstování brambor, blízko ostatních plodin-rajčata, okurky,maliny... Nevím kde byl původ, ale během pár dní chytly plíseň brambory i rajčata a okurky.Následně maliny a ostružiny.Proto se ptám a prosím o doporučení-která plodiny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika