Příspěvky uživatele - 246.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je už vhodná doba na verikulaci?, 21.3.2010
mám jen trochu obavy, jestli nebude potřeba založit trávník nový, místy jsou úplně suchá místa, nevěřím, že tam ještě něco poroste. Zase hloupá otázka - tam, kde budu dosívat trávu, musím původní suchý drn úplně odstranit, že? Čím to nejlíp udělat... celý příspěvek >
Je už vhodná doba na verikulaci?, 21.3.2010
tak to je nářez! Tady na Jižní Moravě už máme jaro...
Je už vhodná doba na verikulaci?, 19.3.2010
Milý Stano, moc děkuji za vyčerpávající výklad, vyzkouším a budu vás informovat o výsledku. Ty správné pohyby si ale nejdřív nacvičím před zrcadlem, abych to náhodou nepokazila. A na večer si uvařím kafíčko a něco tu ještě v diskuzích na toto téma... celý příspěvek >
Lukon Glads, 26.7.2009
Dobrý večer, prosím nemá někdo zkušenost se zásilkovm obchodem lukon-glads.cz? Ráda bych tam objednala trvalky, mají zajímavou nabídku.Děkuji Petra
Kdy sázet trvalky?, 19.7.2009
Poradí někdo, kdy vlasně sadit tvalky? Někdo říká, že kdykoliv během sezony, jiný názor je že takto vysazené kytky se neujmou a má se sázet v srpnu-září. Plánuji klasický trvalkový záhon kosatce, kopretiny, řebříček, divizna, třapatky, denivky,... celý příspěvek >
Roundap - Roundup, 9.7.2009
prosím když jste tady zmínili Dominator, za jak dlouho po jeho aplikace lze osázet záhon? Plánuji přesadit jahody... děkuji
Jak chranit zeleninove zahony?, 9.7.2009
děkuju za názory, zkusím to s řepkou i roundapem. Jak dlouho po aplikaci roundapu se může něco nasadit? Ty jahody bych přece jen ráda přesadila, ostatní počká do jara...
Jak chranit zeleninove zahony?, 5.7.2009
Dobrý den, včera jsem zryla pás země, kam chci koncem léta přesadit jahody. Zaryla jsem tam hnůj, ale nepodařilo se mi vyčistit zem od plevele, to bych dělala měsíc. Co teď, aby plevel zas nevyrosl? Můžu zem zakrýt třeba igelitovou fólii? A jak... celý příspěvek >
Kroucená vrba - jak a kdy sdadit?, 21.6.2009
Dobrý den, mám od velikonoc ve vodě kroucenou vrbu, obrašila lístky a má už kořeny - můžu ji dát robnou do země, nebo raději do kontejneru a přesadit na jaře (na podzim)?  A bude z větvičky stromek? Jak na to, potřebuje nějakou péči? Děkuju za... celý příspěvek >
Kamínky, 15.6.2009
děkuju za názory. já nemám zahradu moc velkou, asi 350 m, olemovanou okrasnými keři, malými dřevinami a trvalkami. Když jsem spočítala, kolik kůry bude třeba koupit a že ta investice nebude konečná, tak jsem si řekla, že kamínky musí být lepší.... celý příspěvek >
Kamínky, 15.6.2009
a když použiju pod kamínky mulčovací textilii? Zkrátka se mi zdá ekonomičtější nakoupit kamínky(tuna za cca 250-350 Kč) než stále dokola obměňovat kůru. Tou přece taky plevele můžou prorůstat, ne?
Kamínky, 15.6.2009
Dobrý den, má někdo zkušenost s mulčováním oblázky? Je nějaká výhoda mulčovací kůry oproti kamínkům? Dle mého jsou kamínky finančně výhodnější, nemusí se obnovovat. Možná z estetického hlediska je kůra pěknější-nevím. Prosím o názory či zkušenosti,... celý příspěvek >
Kiwi, 28.5.2009
Co se týče květů tak samčí pohl.orgány - tyčinky mají černou barvu, samičí pohl. orgány - pestík mají myslím žlutou. Je to uvnitř květu ;-)
Poradí někdo začátečníkovi?, 10.5.2009
Dobrý den, minulý rok jsme koupili dům se zahradou, trávu jsme pouze sekali, nechali jsme v ní růst, co se objevilo - sedmikrásky, pampelišky¨. Po zimě je plný mechu a objevují se i holá místa. Mech jsme vyhrabali ale očividně to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika