Příspěvky uživatele - 166.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bylinkové recepty - meduňka, 8.5.2009
Něco na uklidnění, když vám "něco neviditelného" ožírá kytičky... Karmelitánské kapky 500 g meduňky 200 g citrónové kůry 300 g koriandru 80 g rajských zrn 80 g muškátového oříšku 80 g skořice Nadrobno pokrájené listy meduňky smícháme s... celý příspěvek >
Bylinkové recepty - máta, 8.5.2009
Až se vám nekontrolovaně rozleze máta, vyberte si z následujících receptů: Mátový likér Dvě hrsti čerstvé máty dáme do 3 dcl vařící vody a vaříme 20 minut. Přecedíme, svaříme s 350 g cukru a po vychladnutí přidáme 0,5 l žitné a stočíme do... celý příspěvek >
Bylinkové recepty - jitrocel, 8.5.2009
Na jitrocel, krále cest - receptů mám hnedle šest. Jitrocelový likér Omyté listy pokrájíme, napěchujeme do pětilitrové sklenice, zalijeme 0,5 l převařené horké vody a 2 dcl žitné. Necháme stát 24 hodin, přecedíme, svaříme s 0,5 kg cukru, stočíme do... celý příspěvek >
O jaký druh plevele jde?, 8.5.2009
To je smutek co, založit si nový trávník a on je zaplevelený... Já mám v trávníku i sedmikrásku, jetelíček, sem tam pampelišku a moc to neřeším. Občas nějaký plevel vyrýpnu, na ten zarputilý (svlačec) vezmu roundap. Rmenu mám pár na příjezdové cestě... celý příspěvek >
Bylinkové recepty - mateřídouška, 8.5.2009
Pokračujeme mojí oblíbenou vonˇavou mateřídouškou na kašel... Mateřídouškový nápoj 20 g mateřídoušky a 20 g třezalky zalijeme jedním litrem vody, necháme několikrát přejít varem a pak odstavíme. Necháme dvě až tři hodiny odstát, přecedíme a... celý příspěvek >
Bylinkové recepty - kopřiva, 8.5.2009
Nevíte co s kopřivou - tady je pár receptů: Kopřivová šťáva 40 mladých kopřiv dáme do 1,5 l vody, přidáme jeden citron, pokrájený na kolečka a povaříme. Po vychladnutí přecedíme, přidáme 1,5 kg cukru a vaříme 5 minut. Po vychladnutí přidáme šťávu... celý příspěvek >
Bylinkové recepty - bez černý, 8.5.2009
Pár receptů jak zpracovat květy a plody černého bezu. Bezový med Dvacet větších opraných květenství a dva na kolečka rozkrájené citrony vaříme v 1,5 litru vody 20 minut. Odstavíme na 24 hodin a přecedíme. Přidáme 1,5 kg cukru – písek, šťávu z... celý příspěvek >
Bylinkové recepty - pampeliška, 8.5.2009
Pro ty, kteří stejně jako já, rádi suší, mrazí, zavařují, kvasí a pak léčí celou rodinu a okolí, mám pár receptů. Pampeliškový med 200 květů 1 litr vody 1 kg cukru – písek 1 citron Květy pořádně propláchneme, dáme do většího hrnce s vodou... celý příspěvek >
O jaký druh plevele jde?, 8.5.2009
Vypadá to jako rmen. Je hodně aromatický?
Tráva neroste, 7.5.2009
A zalil jste po zasetí, nebo pršelo?
Radikalni rez 15 let starych thuji?, 6.5.2009
Ano, hořkou sůl rozmíchat ve vodě a postříkat celý keř - působí vlastně jako hnojivo na list.
Odstranovaní suchych listů na skalce, 6.5.2009
Doufám, že i když vám tu nikdo včas neporadil, máte již touto dobou všechny suché části rostlin odstraněny. Jen na ty astry nečekejte - musíte si vždy nasbírat semínka na příští rok - je to letnička.
Vlašské ořechy - nový recept, 6.5.2009
Ještě mám jeden recept od kolegyně z práce, kde se vyskytují ořechy. Mrkvová buchta 125g másla, 2 hrnky nastrouhané mrkve, 2 vejce, 1,5 hrnku mouky, 1 hrnek hrozinek, 1 hrnek ořechů, 3/4 hrnku cukru, půl lžičky mletého muškátového oříšku, půl... celý příspěvek >
Vlašské ořechy - nový recept, 6.5.2009
Do hlubší pánve nasypu hrst cukru a rozpustím v trošce vody. Do toho nasypu vyloupaná jádra ořechů a promíchám, aby se všechny obalily cukerným roztokem. Pak už jen na mírném ohni míchám, dokud cukr nezkystalyzuje. Na závěr je lehce prosypu... celý příspěvek >
Radikalni rez 15 let starych thuji?, 6.5.2009
Vaše thuje mají málo živin. Doporučuji koupit Hořkou sůl, rozmíchat ve vodě podle návodu a postříkat. Do zálivky přidejte hnojivo na konifery a uvidíte, že se vzpamatují. Vršek můžete ufiknout, pak se rozrostou více do šířky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika