Příspěvky uživatele - 4.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Amarylis, 24.4.2012 Obsahuje fotku
Jak jsem zde prve psala, že jsem si donesla nezdravou cibuli amarylisu z marketu a že nevím, zda mi neodejde když ji neošetřím tak je musím pochlubit, že mi nakonec po částečném ošetření bez vyklopení z květináče vykvetly tři stvoly. Jeden měl šest... celý příspěvek >
Konec Tillandsie - kykatky namodralé, 24.4.2012 Obsahuje fotku
Měla jsem překrásnou kytku ale už nemám. Organické hnovijo asi udělalo svoje. Bylo na ní pět budoucích květů. Kdybych si přečetla v knize, co tahle kytka vyžaduje, mohla jsem se dočkat krýsných modrých květů.Nyní ji zbývá jen popelnice. Viz... celý příspěvek >
Přežije Pelargonie mráz?, 17.4.2012
Počasí je sice nevyzpytatelné ale já je dávám taky ven už v druhé polovině dubna na balkón na zem, ne na zábradlí. V případě mrazíku v květnu je přkryju lehkou tkaninou, takže v pohodě přežijí Myslím si, že velké mrazy si to už odbyly. Je jim lépe... celý příspěvek >
Severní strana balkonu, 12.4.2012
Na severní straně se nejlépe daří begóniím jak velkokvětým tak převislým. Je to pro ně ideální místo. Dají se koupit už kvetoucí anebo předsadit hlízy ale to už je asi neseženete. Já je mám už naklíčené v truhlíku a po zmrzlích mužích je dám... celý příspěvek >
Gazánie - výsev, 3.4.2012
Dobrý den, chci se zeptat zda se můžou semínka gazánie pěstovat i výsevem do půdy třeba v druhé polovině dubna, aby vylezly až po zmrzlých mužích nebo se musí předpěstovávat v truhlíku za oknem v teple? Sadí se hluboko tak jako třeba semínka... celý příspěvek >
Hlíznaté begonie, 2.4.2012
Myslíte, že se jim nic nestane když jsou na jiho-východním parapetu na verandě přímo na slunci? Mám je už s několika lístky tak je mám zalévat hodně dospodu nebo jen kolem hlízy mírně?
Myslíte že muškáty přežijí?, 29.3.2012
Zdravím, to je škoda, že se vám nepřijaly. Já když si přinesu z OBI muškáty v sadbovačích tak je hned nesadím a nechám je aspoň dva týdny bez přesazení a zalévám je kristalonem start, aby se dobře zakořenily, protože mám zkušenost, že některé... celý příspěvek >
Po roce opět řádí ve skalce, 24.3.2012
Dobrý den, poradí mi prosím někdo jak se zbavit kuny? Vloni mi zlikvitovala celou hortenzii, takže mi vůbec nekvetla a o statních skalničkách aj. nemluvě. Je to potvora mazaná. Donesla jsem si od kadeřnice lidské vlasy na vypuzení ale letos... celý příspěvek >
Tillandsia cyanea chřadne, 19.3.2012 Obsahuje fotku
Pane Janča, prosím o radu při pěstování kykatky. Dostala jsem ji darem. Moc se mi sice nelíbila ale po čase jsem uprostřed objevila čtyři malé vějířky, které se stále zvětšovaly a vypadá to, že to budou asi květy. Nevím co jsem provedla... celý příspěvek >
Už kvete, 18.3.2012 Obsahuje fotku
Amarylka mi ukázala svoji krásu a snaha rozkvést oba stvoly i přes nemocnou cibuli se ji zatím daří.
Špatny amarilis, 11.3.2012 Obsahuje fotku
Moje zvědavost je silnější než pozdější ztráta cibule. Zatím roste!
Špatny amarilis, 7.3.2012
Dobrý večer, děkuji za návod pro záchranu amarelisů. Historie se opakuje, tak už vím, že v tescu si už nikdy nekoupím žádnou kytku v akci. Původně jsem jí tam chtěla vrátit, na barvě mi až tak nezáleží, protože je to obyčejný červený. Jen jsem... celý příspěvek >
Špatny amarilis, 5.3.2012
O víkendu jsem neodolala akci amarylisů v marketu a zakoupila si další do své sbírkyy. Byla jsem v šoku jak to měli přelité. Jeden z nich měl obrovskou cibuli a dva stvoly, které svědčí o bahatém kětenství ale po hlubším přezkoumání kvality... celý příspěvek >
Jaké hnojivo použít na kaktusy?, 3.3.2012
Poraďte mi prosím jaké hnojivo mám používat na vánoční a velikonoční kaktus. Vím, že nesnáší vápno. Už nevím přesně jaké hnojivo jsem na ně použila, ale jsou olezené jako kdyby měly plíseň. V létě jsem je měla po celou sezónu na slunci, a to asi taky... celý příspěvek >
Špatny amarilis, 1.3.2012
Prosím o radu! Mám čtyři amarelisy, které jsem na podzim dala do sklepa na tmavé místo a v únoru jsem je přenesla do tepla, abych se dočkala vykvetení. Vím, že se nemá zalévat než se objeví květní stvol ale hlína v květináči je moc suchá a nic se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika