Příspěvky uživatele - 164.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s bažinou?, 23.9.2009
20 cm štěrku nebude určitě stačit, počítám metr nejméně, pokud tam je bažina, tak odvést vodu jinam.kolega zpevňoval vjezd k přístřešku pro auto a kdysi tam byla mokrá půda, né přímo bažina ta mokřina tam byla před 20-30 lety, normálka se tam... celý příspěvek >
Jak správně nasadit kosu, 21.9.2009
momentálně nemám čas, ale nechcete to někdo nafotit?
A až Z o uzení, 20.9.2009 Obsahuje fotku
Klobásy vírské
Poradte aku pilu na doma, 20.9.2009
záleží, co je občas
Množení ostružin, 18.9.2009
jak bylo psáno, ohnout a přihrnout delší výhon, po zakořenění původní část ucvaknout... ale ostružiny se mi jinak množí samy, nevím co s nima
Automatické dopouštění vody, 17.9.2009
aqua stop nebo jak se to jmenuje,...,jak je na pračkách nebo myčkách při vytrhnutí hadice se automaticky zastaví přítok, abyste zamezil při nepřítomnisti, že hodiny se protočí a na zahradě jezero.
Vozík na hadici, 16.9.2009
To fakt nevím. hadici mám na zemi nebo omotanou kolem stojanu s vodovodem... ale jsou určitě, díval jsem se na gardenu a vypadají dobře, ale cena ne
Lepení nádrže motorové sekačky, 16.9.2009
takový el-fix... lepí i železo a někteří lepí i hlavy motorů
Jakou odrůdu česneku vysadit?, 16.9.2009
čínu ani jiné česneky nesaďte, je to zbytečné... z jednoho stroužku bude zase jeden, nemáme podnebí na takové druhy,..co jsem zasadil, to jsem sklidil... a český paličák... jak bylo psáno... nic nenahradí
Papriky a feferonky, 16.9.2009
narazil jsem na toto, ale v zásobě mám nálev z okurek, tak ho používám,zrovna mám kozí rohy v hrnci...
Lepení nádrže motorové sekačky, 16.9.2009
nevím o vašich lepidlech, ale pokud lepit, tak kvalitním a né vše za 30
Jakou odrůdu česneku vysadit?, 16.9.2009
otec sází česnek svůj a několik let,...já jsem s česnekam dal pauzu a pak jsem zasadil česnek, který mi donesli různí lidé z práce a bez moření a česnek se vždy vydařil,...co napadá česnek??
A až Z o uzení, 16.9.2009
a s tím plechem je to tak?
Drevo na údenie, 16.9.2009
jestli udíte několik let, to neznamená, že se vám dostane do ruky jiné dřevo, než které máte v zásobě... zkuste udit vrbou a uvidíte, jak hosté utečou
A až Z o uzení, 16.9.2009
prosím vás... a kolik to spolklo cihel?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika