Příspěvky uživatele - 172.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
dá se česnek hnojit?, 8.2.2008
Již několik let nemám valnou úrodu česneku, dá se tomu nějakým způsobem pomoci
jaké stromky ke zdi, 5.2.2008
Diky že jste pochopil o co mi jde. Nejsem sice promovaný inženýr ale jako šedesáti letý zahrádkář mám snad nějaké skušenosti. Možná jsem měl otázku položit jinak. Děkuji že se vše vysvětlilo.
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 4.2.2008
Taky bych rád nějaké stromky vysázel ale asi nejsou u nás moc známé.
jaké stromky ke zdi, 31.1.2008
Díky.
jaké stromky ke zdi, 31.1.2008
Kdybych věděl jakou nastartuji rozpravu tak jsem nepsal.Nenapadlo mě že se bude řešit stavební stránka a další věci které nejsou snad tak podstatné.Na západ od naších hranic toto vidím docela často tak jsem si myslel že bych to mohl skusit i u... celý příspěvek >
Co teď s vistárií, 25.1.2008
Prosím o radu co ted provést s vistárií která je na stanovišti pět roků a ještě nekvetla. Díky
jaké stromky ke zdi, 25.1.2008
Tak nikdo nezabírá. Asi tam budu muset postavit manželku.
Likvidace krtků, hryzců aj., 25.1.2008
Mám vyzkoušeno že je k tomu třeba hodně trpělivosti. Dopoledne v 11,00 a v 17.00 /plus mínus deset minut/ číhám na zahradě a skoro pravidelně, pokud tam nějaký krtek je se mě podaří ho vyrýpnout. Pokud jsem šikovný tak mám nachystaný kbelík kam ho... celý příspěvek >
jaké stromky ke zdi, 25.1.2008
Prosím o radu jaké bych mohl zasadit stromky do stěny ke zdi na severozápadní stranu. A jak daleko od zdi. Na znojemsku. Děkuji.
Třešeň do tří metrů výšky, 25.1.2008
Prosím o informaci zda se dá u nás sehnat nějaká odruda třešně která je nějakého malého vzrůstu. Dával jsem dotaz na odrudu SAMBA ale zdá se mi cena této odrudy velice moc, 500 kč. Mám malou zahradu kam chci dostat co nejvíce druhů stromů. Z... celý příspěvek >
Třešeň Samba?, 22.1.2008
Prosím kdo má skušenosti s třešní SAMBA. V katalogu fy. Sieberz ji mají v nabídce, dorůstá pouze do výšky tří metrů a má hodně velké plody. Cena je poměrně vysoká tak bych o ní chtěl něco vědět.
Teplomilné odrůdy hrušní, 6.11.2007
Já mám docela špatnou skušenost z hrušní Madame Verte. Měl jsem ji na zahradě, v listopadu jsem ji otrhal, byla hrozně tvrdá že se do ní nedalo kousnout ale po vánocích kdy se dala jíst tak během čtrnácti dní začala hnít a do dalších čtrnácti dní... celý příspěvek >
Květiny na sušení, 30.10.2007
Prosím jaké květiny se dají pěstovat na sušení, kdy je vysévat a jak je pěstovat. Nejraději bych aby to byly trvalky.
Stříhání venk. ibíšku, 20.9.2007
Prosím zda je lepší ostříhat odkvetlé květy na venkovním ibíšku nebo je ponechat na rostlině a kdy tvarovat rostlinu.
Jak granulovaný kravský hnůj, 5.9.2007
3 kg hnoje stojí necelých 80 korun a podle tabulky která je na každém sáčku tak je při běžném hnojení asi 3 kg na 1ar, což se mi nezdá zas tak moc. Při intenzivním hnojení v hladové půdě se má dávat až 8 kg na 1ar což už je dost ale když spočítáte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika