Příspěvky uživatele - 231.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neudržovaná zahrada, 19.2.2010
jedine traktor čo udržuje okolie ciest... aspoň kde sa dostane... a až potom nejaku menšiu techniku... na palenie použiť starý plechový sud s dierou na spodku... podložiť nejake kamene... pekne sa to samo zosuva pri horení do vnútra... ihned /po... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 15.2.2010
ano... vtákov bolo včera počuť viac ako inokedy... ale snáď aj oni mali iba Valentína... Juraj
Hledám zvláštní jabloň, 9.2.2010
prikladám foto posl. 3 ks... ako bolo aj hore spomínané niektoré kusy /najvyššie na strome mali červené líčko/...
Šikovný žebřík - štafle, 8.2.2010
"univerzálny" by snáď bol hliníkový 3x7 priečok... dá sa ako A-štafle... ako 2x7 do výšky príp 3x7 do výšky /do výšky sa priečky prekrývajú takže použitelná výška je menšia...
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 1.2.2010
dam si ďalší týždeň pauzu, napadlo pol metra nového snehu... oddychuje sa dobre aj keď už dlho... Juraj
Korková zátka, 22.1.2010
dostať aj potravinársky vosk... dá sa použíť aj včelí vosk... hrnek, rozpustiť, namočiť. a špáratkom sa dá napísať do vosku rok uskladnenia... Juraj...pečatný vosk je tvrdý a lesklý, skôr na ozdobnú šnúrku aj so svojim znakom...
Kosačka, 20.1.2010
osobne som ineho predajcu na TORO okrem Mountf. nezohnal... mam TORO uz aspon 7 rokov, je to vynikajuci stroj ale asi v MF velmi predrazeny... ten co mam ja je cez 35000...je 3rychlostny... ale ja ho mam z bazaru... berte iba najsilnejsie motory hoci... celý příspěvek >
Jakou květinu do závěsného truhlíku?, 12.1.2010
mandevila... krásne červevý alebo biely veľky kvet... lesklé zelené listy... rastie aj ako ťahavá musí sa priviazať..aj ako previslá... Juraj
Sběrač - odvaděč dešťové vody z okap. svodu, 8.1.2010
zadajte do vyhladavača okapové systémy a v doplnkoch odvodu vody sú aj automatické hadicové doplnovace vody do sudov... napr. system SAG
Hledám zvláštní jabloň, 5.1.2010
vďaka tejto téme som vlastne zistil že to jablko "ušľachtilé žlté" mám na záhrade... popis a foto zodpovedá... aj foto bez názvu vyššie... To s názvom ušlachtilé žlté je asi vybraté kvôli výstave... inak sú skôr krivé, ako na foto bez... celý příspěvek >
Co na drátový plot, 4.1.2010
alebo brečtan na striedačku zelený a panašovaný žltý a biely... je zelený celý rok a je pokoj... a bez práce... Juraj
Stavba udírny na jedno použití, 17.12.2009 Obsahuje fotku
snáď už to prejde,....krabica od starého počítača....vnútri strešná taška aby bol slabý ťah...hliníkový tác na okap....celá skadačka je v šope a používa sa pár krát do roka....Juraj
Stavba udírny na jedno použití, 17.12.2009
tiež pripojim
Svestkove aroma, 3.12.2009
max. 2ks
Ruční ruční řetězová pila, 30.11.2009
tu sa popisujú už novšie píly... starší typ určený pre špec. komandá /ruské/ je vpodstate plochý oceľový pásik stočený do závitu široký asi 5 mm a na ňom su nasekané /žiadne nitovanie/ obojstranné zuby... reže neskutočne rýchlo... ale pri veľkom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika