Příspěvky uživatele - 231.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 14.10.2009
Niektoré veci idú aj bez chémie, ale niektoré nejdú ani s chémiou... napr.hrdza /rez/ hruškova sa dá obmedziť postrekom a ja mám velmi rád hrušky, ale ako donútiť suseda aby zlikvidoval tuje... hrdza / rez/ totiž prezimováva na tujích a v lete... celý příspěvek >
Vlašský orech - plod 30g. - určenie odrody, 13.10.2009
na východe boli tieto orechy rozšírené bežne, pod ĺudovým názvom papierové alebo papieraky... presný názov neviem... existujú dva druhy... jeden je typycký papierový s velmi tenkou škrupinou, ale jadro nemá dobru skladovatelnosť... relatívne velmi... celý příspěvek >
Založení trávníku ješte letos, 12.10.2009
tráva keď zakorení tak prezimuje... výhoda jesenného výsevu je, že nepotrebuje starostlivosť ako na jar... ráno je silná rosa ktorá drží dlho semeno trávy vlhké a to klíči... cez deň je nižšia teplota, a semeno nepresýcha... není nutné cez deň... celý příspěvek >
Vlašské ořechy, 1.10.2009
citronovou šťávov, alebo citrónkou /do čaju/, citrovit a pod...
Kalná voda ze studny, 30.9.2009
odkopat okolo skruží do hlbky ako sa dá... aspoň pod prvý spoj... zaizolovať skruž aby voda musela ísť dole cez zem... obsypať pieskom.../vznikne pieskový filter.../voda musí ísť cez filter čo najnižšie a nesmie so sebou strhávať hlinu.../nesmie sa... celý příspěvek >
Okurkopapričky, 22.9.2009
rastie to skutočne ako burina /plevel/ všade a bez opatery... a bez postrekov... a chuť sa dá upraviť v náleve na uhorky a pridať ešte jeden feferón... nakladajú sa mladé ešte keď sú biele semená...
Automatické dopouštění vody, 17.9.2009
pozor na pripojenie hadicou... musí byť schovaná pred slnkom... teplota vody v hadici zväčší objem a vyhodí hadicu z koncovky.../stalo sa mi to doma, ešte že to bolo iba pár minút.../ inak Vám vyťahá vodu zo studne a potom zhorí čerpadlo... takže... celý příspěvek >
Myš - jak se jí bavit?, 28.8.2009
proti myši neexistuje zábrana... je to proste pátrač a zvedavá až až... a drzá... bude na Vás pozerať zo zaváracej sklenice a máte dojem že sa Vám smeje... skôr rozbijete tu sklenicu ako sa k nej priblížite... kludne vám prejde popod nohy do bytu a... celý příspěvek >
Jak vyhubit trnité keře v živém plotě, 28.8.2009
zabudol som dopísať že plot nechať ako je a pred neho dosadiť nepichlavé rastliny ktoré ochránia pri náhodnom dotyku
Jak vyhubit trnité keře v živém plotě, 28.8.2009
v japonsku sa bežne pestuju okrasné ploty ktoré naschvál majú vo vnútri plotu tŕnité rastliny proti preliezaniu koček, psov, a vôbec nežiaducým návštevníkom vrátané ľudí... akurát vetvičky tŕnitých sú schované o pár cm vo vnútri plotu... práve tŕnité... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 28.8.2009
ak mám hektár luky a sad, ktorý nezvládam a nemám naň cas, a potom treba drahý a silný stroj aby to aspoň občas bolo ako tak udržiavané, tak hektár lúky predám a zbavím sa aj starosti a do sadu kúpim nejaký menší stroj... alebo predám aj ten sad... a... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 27.8.2009
Pre 26,58...ďakujem za info... snáď pomôže aj ostatným... Ja o tejto norme viem ale ani vo sne by ma nenapadlo držať namiešaný benzín s olejom /a už vôbec nie s BIOolejom / dlhšie ako na jedno použitie / príp čo ostane v nádržke skutočne dojazdím... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 27.8.2009
neviem prečo sa tu každá debata musí nutne zvrhnuť na výčitky a osočovanie... ak nemáte k téme čo poradiť tak sa nepripájajte do témy... teoriou sú niektorí nabitý až až, ale prax asi chýba... neviem čo môže vadiť na pol ročnom benzine, to aj kto... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 26.8.2009
Homelite CSP 3314...super stroj...135E necelé 4000Sk... mám na to 2x reťaz... výkonná a nádherne reže za 2,5 roka už sa mi náklady vrátili... odmakala si aj 50 cm staré stromy aj prerezávky aj aký koľvek odpad okolo domu... a pri rekonštrukcii domu... celý příspěvek >
Určení staré odrůdy, 26.8.2009
to " volské oko" v okolí nepozná nikto iný názov, ani si nikto nespomína žeby niekto tú odrodu ešte mal... štepilo sa to na divú "durangu".../mám to od otca, má80/...ale tento druh slivky dorastá do obrovskej koruny... ani... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika