Příspěvky uživatele - 129.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za houby na zahradě, 7.11.2009
Může někdo podle fotografií určit co je za houby? Je jich více, jak jednotlivě, tak v trsech.Děkuji
Hrušková povidla, 25.10.2009
Nenašel by se někdo, kdo by mi poslal recept na hrušková povidla. Díky Věra
Kam uložit kvas?, 18.10.2009
Kam s ním?Touto Nerudovskou otázkou prosím o radu kam na zimu s dvousetlitrovým plastovým sudem kvasu švestek. V pálenici mi kvas vezmou až v březnu 2010. V současné době mám sud na zahradě. Do baráku se mi nevejde, jedině do sklepa ale musel bych... celý příspěvek >
Ocún, 9.10.2009
Dobrýden, všechny zasaďte a nevyndavejte, mám je mnoho let v zemi, vždy na jaře vyraší nové veliké listy, pak zatáhnout a pak vykvetou tisícerokvěty, nevyndávat v žádném případě, bydlím na severu Čech a mnoho let je pěstuje, množí se skvěle a obruba... celý příspěvek >
Ocún, 9.10.2009
Dobrý den, já mám celoročně ocúny v záhoně a je jich spousta, každý rok přibývají další, nádhera, nikdy jsem je nevyndavala.
Ředkev, 6.10.2009
Díky za radu, ale to je něco jako, když mám v prkně díru a potřebuju ji zadělat, abych si vzal nové prkno, dthx
Thuje z Obi a Baumaxu, 2.10.2009
Dobrý den, já mám ještě asi 40 ks thují occidentalis 60-80 cm velkých, na zahrdě vypěstovaných pro svůj živý plot a zbyly mi, jsou ze semen 4leté sazenice. Mé kamarádce se před lety stalo to samé, ale když jsem ji viděla, jak jich několik vysadila,... celý příspěvek >
Ředkev, 28.9.2009
Úŕoda ředkve je velká, ale hodně vyhodím, protože je něčím napadena.Jsou v ní černá místa a chobičky od škůdců.Poradí mě někdo co to je, případně jaký postřik použít Děkuji
Mountfield TDL 484 TR B, 24.9.2009
Dobrý den, prosím mohl byste mě někdo poslat fotečku jak jsou zapojeny pružinky na klapce u karburátoru, dával jsem novou lopatku a nevím jak zapojit pružinky na omezovači. Moc děkuji za rychlou odpověď. Bartoš, bkreal@seznam.cz
Jak najít díru v bazénu, 3.9.2009
Tak to teče, to je jasný. Mě to natrhly děti ploutvema. Najít se to dá, nejlépe potápěčské brýle a hledat i ve svárech folie. Díru jsem našel a zalepil pod vodou. Udělal rysku a druhý den zase chyběla voda ale míň, hledal jsem dál a našel další díru.... celý příspěvek >
Stavba udírny, 21.8.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, já udím na délce kouřovodu skoro 6m. Udírna je dřevěná a při uzení kouř uchází kolem dokola spárkami. Nikdy jsem neměl maso s příchutí dehtu, krásně voní a říká to každý kdo odemne maso má. Vnitřek udírny voní kouřem a stěny jsou černé jak... celý příspěvek >
Praglanda do masa nebo ne?, 17.8.2009
To zní rozumě, pokud to uzené nekonzumujeme každý den není to zas takový problém. Ostatně o kouři z grilu bylo napsáno mnoho pojednání a když jedu třeba na kole a koukám po okolí, lidem se z grilů kouří jak z Titaniku, děti skotačí kolem a pohoda... celý příspěvek >
Jezirko - vhodna filtrace atd, 16.8.2009 Obsahuje fotku
Bude to také hodně o kvalitě vody. Já používám obyčejný vnitřní akvarijní Fluval 3 na jezírko 2000l a vodu mám čistou krásně. Filtr stojí asi 500Kč. Tak jednou za pět dní ho vymáchám v potoce a to je celá údržba. Vodu beru také z potoka. Jarda
Praglanda do masa nebo ne?, 5.8.2009
Při serfování netem jsem narazil na článek ing. Tauchmana týkající se použití praglandy pro přípravu masa na uzení. Prože se zrovna chystám naložit bůček a krkovici do kameňáku ve sklepě, zajímají mě názory dalších fandů jenž  "Mají pocit... celý příspěvek >
Mizení ryb, 18.7.2009
Ze zahradního jezírka mi zmizely čtyři ryby. Jednalo se o červené Karasy velikosti kolem 13cm.  Něco mi na ně chodí, člověk to není, zahradu hlídá zlý vlčák a jsme pořád doma. Bydlíme u lesa a v okolí je i hodně dravých ptáků atd. Nemá někdo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika