Příspěvky uživatele - 50.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila do 8000,-, 13.11.2008
Máte pradvu, opět osvědčené : důvěřuj ale prověřuj! bral jsem údaje z toho co mi dodali šefové!! CHYBA, omlouvám se. Možná, že to přepisovala sekretářka která neví co je Kw a co HP u vás PS. A ano ještě nedávno jsem Shindaiwu neznal, protože se tu... celý příspěvek >
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 13.11.2008
Máme nůžky fiskars 111540 už 8 let, když byly stromky menší dělal jsem stím i prostřich stromků, jnak je manželka používá na všechno možný, stříháním kytek počínaje. Za tu dobu jsem je nebrousil, občas postříkal MD sprejem a jsme spokojeni. Letos... celý příspěvek >
Hodnocení předností a záporů nové řady HQ čtyřista, 12.11.2008
Ano pane J.S. jsem příznivcem HQ a snad proto jsem měl u své poznámky o Shindaiwě uvést sluvko "prý až o...", protože zatím jsem jí neměl možnost vyzkoušet, neboť vedení s tím dělalo strašné tajnosti a dokud neměli jisté, že získají... celý příspěvek >
Motorová pila do 8000,-, 12.11.2008
Od letošního podzimu se nabídka na našem trhu rozroste o produkty firmy SHINDAIWA, která zaplní tuto poptávku po levných pilách a přitom spolehlivých (např. oproti Husqvqrně až 5x méně závad). Pily začínají od S. 285s – pila o obsahu 28,5 ccm,... celý příspěvek >
Hodnocení předností a záporů nové řady HQ čtyřista, 7.11.2008
Jednak jsem s těmito pilami neměl zatím možnost pracovat a ozkoušet si je opravdu v provozu takže na ňáké hodnocení je pro mne brzo.Jinak zvuk mají hezkej. Jako přednost bych viděl, že díky většímu kroutícímu momentu zabírají už při nižších otáčkách,... celý příspěvek >
Aku motorovú pílu kupit - HQ alebo Stihl, 5.11.2008
Já si dovolím doplnit : HQ 340 -345 atd. snadnější přístup k válci který by jste měl také udržovat. A vnější spojka (HQ) má lepší odvot tepla. Pak by jste mohl zvážit cenu běžně kupovaných a nutných doplňků jako je olej do benzínu atd (HQ 160,- Stihl... celý příspěvek >
Rider Stiga nebo Husqvarna?, 5.11.2008
Dovolím si pár poznámek. S rovnavat rider s traktorem nelze. Traktor neveme vysokou trávu, v případě sekání vysoké trávy zůstanou "koleje" špatně posekané trávy a chcili to mít hezký musím jet dvakrát, seká max. rychlostí 4,5 km/h, náhon... celý příspěvek >
Špatný úhel broušení řetězu, 5.11.2008
No asi jsem tam měl napsat max. 1mm né cca. Somozřejmě je to lepší s měrkou na omezovací zuby, ale přijde mi že není přece jenom tak nutná jako vodítko pilníku na řezací zuby. Nebo ještě lépe : jednou za čas plochím pílníkem (na omezovací zuby - né... celý příspěvek >
Vysavač listí?, 5.11.2008
Jó taky používám sekačku, a super, jenom to tak nesešrotuje jako vysavač. Jestli můžu doporučit tak Husqvarna 125 BVx. Pozor ale na označení 125 BV vypadá stejně ale je to jenom foukač!
Špatný úhel broušení řetězu, 5.11.2008
Když už je tady nakousnuté téma broušení tak bych k tomu rád něco řekl. Většina lidí se bojí si řetězy brousit sami. Používájí řetěz tak dlouho dokud to alespoň trochu pižlá a pak ho odnesou na nabroušení do servisu.Je to zbytečné a řetěz vám... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 5.11.2008
Tady bylo řečeno téměř vše, takže už jenom taková drobná poznámka k procentům z cenny které tu uvádí pán pro porovnání ceny Homelitky a OM. Těch 35% platí pokud to odečítáte z ceny OM 11.800,-, ale zkuzte si to obráceně a k ceně 7.500,- si přidat... celý příspěvek >
Zahradní traktor sněhová fréza, 4.11.2008
Když už jste koukal na tu Husqvarnu, měl jste se podívat i na ridery. Také se dají osadit frézou a hlavně mají náhon na všechny čtyři kola (AWD). M.P.
Sekačka na 3 ha okrasného trávníku?, 4.11.2008
V první řadě si dovolím nesouhlasit s výše uvedeným příspěvkem, že rider je do 0,5ha! Pán měl možná na mysly takzvané mini ridery, což jsou sekačky s volantem, ale se skutečným RIDEREM to nemá nic (kromě názvu) společného! Za prvé rider jezdí... celý příspěvek >
Husqvarna x Stihl, 24.10.2008
Pane Radku, Vy děláte v lese od roku 1977, já jsem dělal v lese od roku 1975 do roku 1981 (pracoval jsem s husqvarnou, ale měl jsem možnost si zkusit i jiné pily) a pak jsem přešel na jinou práci, abych si mohludělat strojní průmyslovku, takže jsem... celý příspěvek >
Husqvarna x Stihl, 23.10.2008
Pro všechny kdo se rozhodují mezi HUSQVARNOU a STIHL pilou (plus pár postřehů pro ty co mě nazývají podavačem) Uvedu zde několik podstatných rozdílu mezi oběma značkami, které mají podstatný vliv na práci s pilou, ale i na její údržbu. 1.Rozdíl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika