Příspěvky uživatele - jacktenrek

Postřik jablek před uskladněním, 12.10.2011
Lze jablka stříkat před uloženim do sklepa - v mem případe velmi vlhkeho - sirnatými či mednatými prostředky proti výskytu skládkových chorob? Naš sklep sířím i vápnim a přesto mam dost zhnilich jablek v pomeru se zdravími ikdyž se snažím vybírat co... celý příspěvek >
Moření česneku přípravkem Merpan, 16.9.2011
Dá se nahradit Sulka Rovralem při moření česneku?
Lilkoviště, 20.7.2011
Já jim od spodu vyštipoval zalistky jako u rajčat a valí si to do vrchu.. jinak pěkně fotky a výpěstky ;)
Lilkoviště, 19.7.2011
Chalani zkus te to venku a pochlubte se venkovníma ;) sklenik je hezka vec, ale neni nad sluničko..
Lilkoviště, 19.7.2011
No já mel včera už prvni vlastní kousek a odruda česky ranny ;)
Cerne paprikove lusky, 15.7.2011
že by odrůdou ;) loni jsem mel tay tmavě fialové... jen nazev už netuším..
Nejchutnější rajčata, 15.7.2011
hezký, hezký ;)) me ješte nezačali ani červenat... ale naštěstí bych řekl že me ty mrazíky přežili všechny a dneska ani nejde poznat, že by nejake mrazy byly... jediné co me mrzí je že jsem nekoupil nesmívatelne popisky a ted jen tápu co je co...... celý příspěvek >
Je to strupovitost?, 7.7.2011
pane Vysloužile mráz tu byl -3 v nasadě květů..
Neznámá choroba rajčat?, 7.7.2011 Obsahuje fotku
Copak to tu mame? přisuzuji to nadmernemu množství srážek co tu spadlo nedavno, ale nejsem si jistej..
Je to strupovitost?, 7.7.2011
Děkuji za rady postřiky znam jen jsem si nebyl jistej za chorobu.. ješte jednou díkes ;)
Strupovitost na Tophit?, 7.7.2011 Obsahuje fotku
Je to také strupovitost? Listy jsou takové drsnejší než obvykle...
Je to strupovitost?, 7.7.2011 Obsahuje fotku
Resistentni odruda Prima...
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 2.7.2011 Obsahuje fotku
Tak sklizená brokolice, květák zelí i kapusta, hrašek a ostružiny..a dneska posledni jahody - mam je orzdelene dle odrud od rannych až po pozdní. také první angrešt jsme v týdnu ochutnali..a dneska šel i rybíz a ostružiny do bublaniny ;) každopádně... celý příspěvek >
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 2.7.2011
jak už jsem psal dříve u nas je tima i v noci 8-9 stupnu a pršelo..Ale, je zajimave - sklizím okurky a mají nasazeno opravdu hodne..
Přerostlá rajčata - ostříhat listy?, 1.7.2011
Dovolím si oponovat - když to mam hustý a ne vinou nedostatku místa, ale velkou převahou listu a tyto listy postupne odstřihávám, tak aby na ne šlo slunce, tak za prve: jsou vetší a za druhe: jsou rychleji dozrají..samozřejme neodstranim listy z cele... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika