Příspěvky uživatele - 216.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevím, co to je za chorobu, 22.8.2010 Obsahuje fotku
Na listech se mi ukázali černé flíčky viz. foto1 a začíná to i na hroznech viz. foto 2. Dá se stím ještě něco dělát?
Co trápí révu?, 22.8.2010
mohu vědět do čeho hrozny balíte?
Jak na žáby ve skalce, 18.7.2010
odpovídám později, ale přeci.ano, skutečně jezevčice dostala prudkou otravu, potíž byla v tom, že jsme zrovna nebyli doma asi 3hodiny, jinak bych si věděla rady, stačí pejskovi dát spolknout lžíci 3% kysličníku, ten vyvolá zvracení a je to, ale já... celý příspěvek >
Jak na žáby ve skalce, 11.7.2010
já mám zase jinou zkušenost, také se k nám na dvorek nastěhovala ropucha, moje čtyřletá fenka, jezevčice,miláček rodiny, ji v noci zakousla a zemřela na otravu manželovi v náručí v krutých bolestech, jsme zdrceni a ač je žába v přírodě užitečná a... celý příspěvek >
Růst a plodnost v druhém roce, 7.6.2010
Pripojim se k diskuzi. Mam ted revu druhym rokem. Mam 9 hlav z toho tri moc nerostou (ne tolik co ostatni, nektera ocka zatim nevyrasila). Mam u revy, ktera roste druhym rokem vystipovat zalistky? A druha otazka, u revy, ktera moc neroste se mi... celý příspěvek >
Zlatohlávek zlatý, 6.6.2010 Obsahuje fotku
mít plné stromy to není moc příjemné...
Napadené listy švestky, 6.6.2010 Obsahuje fotku
Přišel jsem letos k zahradě a toto se mi ukázalo na švestce dalo by se stím ještě něco dělat?
Vadnutí a uschnutí letorostů a plodonošů, 5.6.2010
Také jsem našel na jabloních suché a vadnoucí listy.Takže by jsem prosil o radu co stím udělat.
Choroba jabloně, 5.6.2010
Také se mi toto ukázalo na jabloních.Měl by někdo radu jak se toho zbavit a jak moc je to škodlivé?Děkuji
Je mozne, ze uz je padli?, 20.5.2010
Na jedno velmi starem keri jsou na listech cerne tecky a postupne je jich vice, az list uschne. Z druhe strany je sedy povlak (ale ne na celem listu). Co to muze byt? Michal
Nemoc - premrzla, uzirnout?, 20.5.2010
Opravdu? A ze jsou zrovna na kerich, kterym se moc nechce. U tech, ktere uz maji 20cm vyhony jsem to nepozoroval. Kapicka je tuha, kdyz ji vemu do ruky a rozmacknu, neco cireho z ni vytece...
Nemoc - premrzla, uzirnout?, 12.5.2010 Obsahuje fotku
Zdravim, minuly rok jsem sazel 9 hlav. Sest z nich roste nadherne, ale tri jsou trochu prichciply (rasi dve ocka ze sesti, nekde zadne). Ale kdyby jenom to, jsou na nich asi nejaky paraziti - takove pruhledne kapicky. Ostatne minuly rok, co si... celý příspěvek >
Dratenka, 28.4.2010
Budu stavet dratenku pro stredni vedeni. Loni na jare jsem sazel sazenicky a na podzim jsem vybudovat dratenku nestihl. Mam 9 hlav v rade (1m od sebe) - puvodne jsem chtel 8 hlav, ale blbe jsem vypocital a vykopal... celý příspěvek >
Granulovany kravsky hnuj, ano ci ne?, 26.4.2010
Je to vhodne na jarni prihnojeni, nebo spis pouzit cererit? Michal
Skvrny na listech rybízu, 26.4.2010
Zdravim, tak presne na tohle jsem se chtel taky zeptat. Minuly rok jsem zasazoval stromky rybizu, josty a angrestu a v podstate na vsech byly msice a plno mravencu (beruska, sem tam nejaka). Strikal jsem to mydlovou vodou a uz ani nevim zda to nejak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika