Příspěvky uživatele - 180.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky, 7.8.2008
Moc díky za radu!!!
Papriky, 6.8.2008
Měla bych ještě jednu prosbu - poradili byste mi odrůdu papriky, která má tlustostěnné plody? Letos jsem vysadila Citrinu, ta je OK a pak nějakou odrůdu zelené, ale ta má skutečně dužinu nic moc. Papriky pěstuji venku, zahrádka je na myslím... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 6.8.2008
Prosím Vás a ty rady z bobkových listů znamená co? Nějak jsem nepochopila o co jde. No, já na zahradě tři sazenice melounů, melounky velikosti pingpongového míčku. To si letos na melounech zřejmě nepochutnáme. Rostliny zabírají plochu asi tak 4-5... celý příspěvek >
mrkev plná červíků, 5.8.2008
Dovolím si napsat moje zkušenosti s červivostí mrkve. Četla jsem, že ta moucha, jejíž larvy dělají tuto neplechu, je prý  "líná" (tak to fakt psali), že ta vajíčka naklade jen na okraj pole, do hloubky plochy se jí nechce,... celý příspěvek >
okurky, 5.8.2008
Na vysvětlenou - s těmi měděnými drátky - psala jsem, že dělali rozbor plodů (ne půdy), tj. rajčat, a plody údajně obsahovaly mnohnásobně vyšší obsah mědi. Takže tuto metodu ochrany rajčat před plísní rozhodně nedoporučili.
Co je to za škůdce? (foto), 1.8.2008
Kati, a lítají?
Papriky, 1.8.2008
Danuško, prosím o radu. Když se rok zadařil, měla jsem paprik plné kbelíky. Letos si myslím, že počasí paprikám přeje, přesto se nechtějí pořád rozběhnout. Plody jsou zkroucené, nezvětšují se. Rostliny jsou pěkné, sytě zelené, škůdce vidět není. Při... celý příspěvek >
Mulčování rajčat, 31.7.2008
A já bych ještě dodala, že jsem jeden rok mulčovala trávou ze sekačky a zaplevelila jsem si zahrádku sedmikráskami, jetelem a nevím čím ještě. Takže radila bych spíš černou netkanou textílii. Už jsem to psala v jiné diskuzi. Používám ji pod kdeco.... celý příspěvek >
Pořiďte kočičáky, nebo jim podstrojujte, 31.7.2008
Tak to byste, pane Vysloužile, asi čučel. Jednoho slunného dne jsem stála ve dveřích boudy, kterou mám na zahrádce na nářadí, a kochala se pohledem na moji zahrádku. Jak celery hrdě vystavují svoji temně zelenou mohutnou nať, meloun se plazí... celý příspěvek >
Červenání rajčat, 29.7.2008
Jani, tak jim zkus říct něco hodně sprostého, třeba se pak začervenají. Teda pokud to nebudou nějací sprosťáci. Ne, teď vážně. Rajčátka jsem sadila do truhlíků docela brzy na jaře, myslím, že i kapánek nastydla. Jsou taková nakrčená. Nicméně plodů... celý příspěvek >
Slunečnice 4-5metrů, 29.7.2008
Tak to teda gratulujeme!
Slimáci, 28.7.2008
Především se podívat na místa, kde by slimáci mohli přes den vegetit. Na mojí zahrádce se skrývají pod rebarborou, pod kterou je tma a vlhko. Mně se osvědčil Vanish. Jsou to drobné modré válečky, které nasypu (trošičku, tak kávovou lžičku) na... celý příspěvek >
Rebarbora, 28.7.2008
K té rebarboře - mám ji na naprosto plném slunci, nezalévám, nepřihnojuji, nedělám s ní vůbec nic a keř je tak obrovský, že zastiňuje půl záhonku s rajčaty. Na stanovišti ji mám už snad sedm nebo osm let. Pouze když na jaře žene do květu,... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 28.7.2008
Tak nevím, ale dnes máme 28.července a na melounech mám melounky velikosti angreštu. To už asi nedojdou. Nevím proč, jsou na černé fólii, při vysazení byla půda vyhnojená, později občas maličko přihnojení Kristalonem plod květ. Před pár... celý příspěvek >
ředkvička, 21.7.2008
Je to myslím velice jednoduché. Připravím záhon, udělám rýhy, do kterých seju na vzdálenost cca 5 cm semínka ředkviček. Semínka zahrnu a řádky lehce přitlačím dlaní. Pak ustříhnu pás bílé netkané textílie (k dostání v zahrádkářských potřebách).... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika