Slunečnice 4-5metrů



host - 180.74 (?)
29.7.2008 18:33

Tak to teda gratulujeme!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 52.207 (?), 29.7.2008 13:54, zobrazeno: 11049x

Omlouvám se, ale nevím kam ji zařadit-mám dotaz na zahrádku jsem si dala dvě slunečnice jedna má tak 3m..možná více a má jen tak 20cm květ-ta druhá mi připomíná tágo:))) pořád roste do výšky.Ta má už myslím více než 4m a stále zavřený květ a stále roste do výšky-zachvíli bude jako jabloň je to normální???vůbec ji nezalévám jen zpočátku a žádné hnojivo.A to jsem původně chtěla jen tu asi tak metrovou okrasnou velký květ:))) a ted tam mám dvě velké udice:)))

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 180.74 (?), 29.7.2008 18:33

Tak to teda gratulujeme!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 76.122 (?), 29.7.2008 18:43

Rekord je 7.76m :

http://www.geocities.com/sunflower_info/World_Records.html

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 52.207 (?), 29.7.2008 23:58

Wauuuu:)))) 7,76,m, tak to jsou ještě miminka:)) ale do září je ještě čas-možná kdybych ji pohnojila na počátku a více se ji věnovala věřím, že toho rekordu se dotkne:))) ale kdyby, kdyby... a co u Vás jaké jste měli nejvyšší?až půjdu na zahradu, tak je schválně vyfotím a dám Vám je sem-jistě se nasmějete-jabloň je za ní:))) ještě mě napadlo a co český rekord nevíte kolik byl???Loni nám zase víno omotalo jabloň a potom tam rostlo společně s jablky:)))také to bylo moc pěkné-bylo málo času se věnovat zahrádce.Pokud máte fotku nějaké velké či divné Vaší vypěstované zeleniny, ovoce atd... dejte sem fotky alespoň se nasmějeme či pokocháme:)))papa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 251.15 (?), 30.7.2008 7:18

Já jsem měla vloni taky takové slunečnice. Minimálně měli 4 metry. Když jsem si chtěla uřezat do vázy, tak jsem ji musela celou ohnout. Jo zapoměla jsem napsat, že byly z koupeného semínka - okrasné a dle sáčku dorůstají do 50-70 cm. výšky!!!

Letos jsem je sadila zase, ale už jsem chytřejší. Dala jsem je k plotu od sousedů. Loni jsem je nechala i vyzrát a část zimy jsem semínkama krmila ptactvo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 52.207 (?), 30.7.2008 13:43

Tak už nejsem sam:)) a co vy ostatní:)) pochlubte se! někdy je v sáčku opravdu něco jiného-nasadila jsem si kopr a vyrostla pažitka:))) a mezi rajčáty klasik jsem měla i cherry.Já jsem ty moje dvě sluníčka nedala k plotu, ale u jabloně a tak tam čouhají dvě tága:))) nevíím kytičky mi nějak nejdou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 76.122 (?), 30.7.2008 14:23

To vám taky mohly zůstat semínka v půdě. Kopr roste všude jako plevel, pažitka občas taky vyroste jen tak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 7.179 (?), 30.7.2008 15:44

Nic si z toho nedělejte. Když vysévám zjara semena cuket, už s napětím očekávám, kolik jich bude skutečně. Z 10 semen, co bývají v sáčku se mi už 2x objevily patizony a dýně, takže vždy zůstalo 6-7 cuket. Letos mám dýni-žlutou obrovskou --1, a neznámou rostlinu, tu jsem ještě nikdy neměla. Má listy jako patizon a plody jsou zatím bílé velikánské "hrušky" o průměru cca 30cm. Takže jsem později znovu vysévala další cukety, vypadá to, že všechny 4 nové jsou skutečně krásné zelené cukety. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 52.207 (?), 31.7.2008 12:12

:))) tak to je pěkné:)) s napětí očekávat co vyroste:))) jak píšete něco bílého... že Vám tam roste-napadl mě možná bˇílí lilek-ovšem ten je vynikající nebo co nějaká obr velká ředkev:))) anebo nějaký ufooon:)))pak pisněte co to bylo:))nebo sem dejte fotečku:)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 106.232 (?), 31.7.2008 13:29

Ne, rozhodně to není ani ředkev ani lilek bílý. Zřejmě to nebude ani mimozemštan. Vyfotím a vložím, až budu u své fotogalerie v druhém PC. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika