Příspěvky uživatele - 176.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Granátové jablko, 16.1.2009
No tak myslím že letos zima přitvrdila ale už to jde pomalu zase nahoru.  Moje domací meteostanice minulý týden naměřila min. teploty: venku -16,3 ve skleníku -9,8 a veranda dokonce -2,6 C. Zatím to odneslo pouze jedno aloe, které jsem zapoměl... celý příspěvek >
Fíkovník, 16.1.2009 Obsahuje fotku
No nebylo, zima přituhla i tady u nás v polabí..  Minimálku podle domácí meteostanice mám z minulého týdne -16,3 C! Jaké padly minimální teploty u vás vážení pěstitelé fíkovníků?
Citroník - zalévání, 8.1.2009 Obsahuje fotku
Citrónů jsem měl v loni pěknou úrodu a defakto ještě teď sklízím nějaké plody. Od května do září je mám venku na terase. Přes zimu pak na verandě nebo v části prosvětlené chodby. Se zálivkou to taky nepřeháním, hlavně ne v zimě, když půda vyschne tak... celý příspěvek >
Granátové jablko, 26.12.2008 Obsahuje fotku
Tak jablíčka dozráli téměř až koncem roku!  Příští rok zkusím rašení rostliny urychlit už od března v teplejší části chodby...  :-)
Pistacia vera, 26.12.2008 Obsahuje fotku
Ahoj, máte někdo zkušenosti s pěstováním pistácií? Už mám nějaké malé rostlinky a hledám další příznivce-pěstitele :-)
kapková závlaha, 21.10.2008
Zdravím zahradníky! Co se týká té kapkové závlahy tak já jsem dal na doporučení kolegy a natáhl jsem kapkovou hadici IRRIDRIP Line o průměru 16mm (možno i 20mm). Nebyl zatím jediný problém. Ahoj Honza (janhavlina@seznam.cz)
Irritrol x RainBird, 20.10.2008
Zdravím trávníkáře - závlaháře!!! Přispěji také troškou do mlýna.Já používám Rainbirdy Rb3504 - dvě větve po 5 kusech které jsou osazeny tryskami 1.5 - 2.0 (zalévám poměrně malou plochu kolem rod.domku cca 400m2) a potom ještě asi 50 metrů kapková... celý příspěvek >
Bavlník - zkoušeli jste někdo?, 9.9.2008 Obsahuje fotku
 Zdravím, máte někdo zkušenosti s pěstováním bavlníku? Sehnal jsem semínko a zasel ho. Nejdříve jsem ho měl doma v květináči ale v létě jsem jej přemístil do skleníku a tak jsem pořídil pro zajímavost nějaké foto vývoje této zajímavé... celý příspěvek >
Mandloň - Mělník, 2.9.2008 Obsahuje fotku
Tak letos se na Mělníku starým mandloňím urodilo. Jel jsem zrovna polabskou trasu do Ústí na kole, tak jsem se zastavil,  pořídil pár foto a sebral několik pěkných plodů.. Tomáš
Prunus tenella (mandloň nízká) - má jedlé mandle?, 2.9.2008
Omlouvám se za pozdní reakci, ale jedlá rozhodně není, naopak je hořká a údajně může být i zdraví škodlivá.. Tomáš
Lze pěstovat mandloně ve 400 m.n.m.?, 28.8.2008 Obsahuje fotku
Zdravím,  400 m.n.m není zase tolik. Záleží na jakém svahu máte zahradu. Ideální je jv, jz. Určitě bude vhodná chráněná pozice u baráku nebo zdi. Mám mandloně 2 a bydlím ve středním polabí. Zatím mi ale nikdo neprozradil jak je ostříhat.... celý příspěvek >
Granátové jablko, 28.8.2008 Obsahuje fotku
Ano je to to zakrslé, ale o to víc kvete.. a už máme i jablíčka. mám ho na slunné jihovýchodní terase společně s fíkovníkem a citroníkem..
Granátové jablko, 12.8.2008 Obsahuje fotku
Zdravím všechny příznivce marhaníků. Věnuji se pěstování již několik let a mám s ním celkem dobré zkušenosti. Bydlím ve středním polabí (kolínsko). Pokud někdo máte nějaké foto vašich výpěstků, budu rád když mi je pošlete na můj mail. Děkuji... celý příspěvek >
Mandloň - prunus amygdalus, 3.6.2008
Zdravím, je to tak, jám mám osobně na zahradě 2 už 3 rokem. Původ mateřské pecky HR- Murter.  Jsou plané ale rostou krásně, mohu poslat nebo i vyměnit foto.. tomas.olt@seznam.cz
Granátové jablko, 3.6.2008
Zdravím, mám zkušenost že právě třetím rokem mi začal poprvé kvést. Mohu poslat foto ev. uvítám na oplátku od vás jiné. Mám marhaníků několik a už se mi je podařilo i přezimovat venku.. tomas.olt@seznam.cz
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika