Příspěvky uživatele - 225.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kotec pro psa, 1.8.2011
ja jsem stavel kotec takto zarazil jsem do zeme lesenove trubky na ne privaril kari site s okama 10cm na podlahu jsem polozil zamkovou dlazbu a na strechu vlnity plech uvnitr ma pes boudu se drevenou podlazkou i pred boudou aby nelezel ne betonu... celý příspěvek >
Kotec pro psa, 1.8.2011
proste asi takhle tazatele nezajimaji nazory zda psa zavirat nebo ne v tom ma asi jasno on chce stavet kotec napr kazdy sluzebni pes ma svuj kotec a neda se to srovnavat s nejakym mazlem, ktery sice zasteka ale kazdyho pusti dovnitr pokud budu mit... celý příspěvek >
Kotec pro psa, 31.7.2011
teda to je blba otazka asi proto aby se dal do nej zavrit kdyz je treba
Má to cenu opravovat?, 25.7.2011
pri provozu techto motoru dochazi ke zmensovani vule ventilu jak se postupne zaklepavaji do hlavy a pri ohrati se natolik teplem prodlouzi ventilove driky ze uz nedosedaji a zacnou podchazet tim motor ztraci kompresi a chcipne je potreba upravit... celý příspěvek >
Uložení mrtvého zvířete na zahradě a kvalita půdy, 17.7.2011
nevim proc se bat chloraminu kdyz se dava bezne do pitne vody a dezinfikuje se s nim v potravinarstvi
Uložení mrtvého zvířete na zahradě a kvalita půdy, 17.7.2011
ja zakopavam vsechny psi na zahrade a zasypavam chloraminem ale na tom miste nemam zeleninu ani ovocny stromek ten je vzdalen asi 4m
Stáří - mládí kozla, 14.7.2011
min. 6 mesicu
Kde sehnat pražce, 1.7.2011
ropny dehet se pouziva k lecbe lupenky drevny dehet jako prichut do bombonu v kosmetice v samponech proti lupum a tam vsude na nas ciha rakovina
Kde sehnat pražce, 1.7.2011
dehet je take na chodnikach na silnicich na strechach dehtem se osetruji konum kopyta dehtovou barvou se natiraji nadrze na vodu okapy a je plno dalsich zpusobu jeho poziti tak se divim ze jeste ziju
Jetel, 26.6.2011
s jetelem opatrne zkrmovat po odkvetu jinak se nafoukne
1000l barel přes zimu - vypustit nebo ne?, 18.6.2011
ja jsem zapomel barely vypustit a na jare byly v poradku nic se neroztrhlo
Ostnatý drát, 8.6.2011
pokud by mohlo z duvodu vysky oploceni dojit ke zraneni zvere tak nemuzete
Hromada hlíny s drny - lze použít na skalku?, 6.6.2011
to neni hromada ale hromadka odvoz koleckem vidim tak na 2 hodiny ale kdyz ji chcete vyuzit na miste tak ji upravte drny otocte travou dolu osadte podle predstav kameny a do podzimku ji parkrat striknete rondopem vzdy po vyjiti plevelu a trav
Dotaz k chovu kozy domácí, 3.6.2011
slepice nemaji cich aby poznaly pachnouci tvaroh a proto ho odmitly
Slepice stále kvokají, 31.5.2011
slysel jsem ze je dobre dat do sudu trochu vody asi tak 5cm a strcit ji tam nemuze si sednou a musi preslapovat za den je pry po kvokani ale nemam to vyzkousene moje babicka dala kvokajici slepici do zaveseneho pytle aby se houpala to vyzkousene mam... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika