Příspěvky uživatele - 248.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převislý modřín - problém s kmenem, 8.5.2020
"Tloustnutí" kmene je v pořádku, je to místo roubování. Zkuste ho pořádně prolít vodou, aby vsákla do hloubky.           Lída
Zakopání plastových nádrží na vodu, 7.5.2020
Normálně se na suchý záchod používá jen díra v zemi, aby "příroda" mohla exkrementy zpracovávat... Pokud vám budou zůstávat v jakékoliv nádobě, mám obavy, že tam budete mít pěkný puch.          ... celý příspěvek >
Moniliový uzeh, 6.5.2020
Na úžeh mi to nepřipadá, letos u nás v osadě ho neměly ani nestříkané meruňky.           Lída
Moniliový uzeh, 6.5.2020
Bratrovi před několika lety přesně takhle odešla meruňka Veecot, při bližší kontrole jsme našli nějakého prevíta, co si dělal chodbičky pod kůrou v blízkosti kořenového krčku...           Lída
Název této kyticky, 4.5.2020 Obsahuje fotku
Spíš ten T.sylvestris, T.tarda to určitě není, ten je nízký a otevřený má bělavé nebo bílé špičky špičky okvětních lístků.           Lída
Jabloně téměř nekvetou, 4.5.2020
Na té první fotce nemá stromek na nekvetoucích větvích žádný obrost, jsou vyholené, na čem má tedy kvést? ps - krtek píše o zaštipování, ne vystříhávání, to je podstatný rozdíl.   Lída
Co mi žere česnek, 4.5.2020
Nemohla by to být houbomilka česneková?           Lída
Kombinace postřiků, 3.5.2020
Ad mulč: slámou se kdysi podkládaly jahody, používá se jako podestýlka pod zvířata, protože neplesniví a dlouho nehnije, stromky z ní nic nebudou mít kromě zastínění povrchu. Jehličnatý mulč zas vyžaduje trochu navýšit při hnojení dusík (aspoň u... celý příspěvek >
Kombinace postřiků, 3.5.2020
Proč chcete takto stříkat? Každý strom se stříká jindy a jiným prostředkem, navíc je dobré vědět, proti čemu stříkáte, abyste nestříkal zbytečně. Třeba Kuprikol se na stromy používá před rašením nebo po opadu listí, ne na list. Sama se postřiky... celý příspěvek >
Hortenzie po mrazu, 3.5.2020
Teď mne napadlo, že bude dobré na středeční ráno přes ni něco hodit, mají být mrazíky...        L.
Hortenzie po mrazu, 3.5.2020
U té své jsem omrzlé výhony ostříhala, protože pokud namrzly rašící pupeny, tak už znovu nevyrazí . Škoda, tu mírnou zimu přežila dobře...  Lída
Co je to za rostlinu?, 3.5.2020
Pokud byste ji nesehnali, lze množit i polodřevnatými řízky v červnu.  Lída
Copak je to, prosím, za rostlinku, se ptá Josef, 2.5.2020
Noo, batulka ...           Lída
Stromky neraší, 1.5.2020
V každém případě razantně ostříhat a zkusit důkladně prolít. Nebo, jak psal pan doktor Vysloužil: vykopat, zastřihnout do živého kořeny, namočit, zasadit, sestřihnout, zalít... Ještě se taky můžete zkusit modlit ...  ps - asi bych... celý příspěvek >
Copak je to, prosím, za rostlinku, se ptá Josef, 1.5.2020 Obsahuje fotku
...zimní zelenina ...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika