Příspěvky uživatele - 248.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stromky neraší, 1.5.2020
Takhle velké stromky podle mého názoru chtěly po výsadbě seříznout, a důkladně, kořeny porušené sázením tohle nemůžou utáhnout.   Lída
Kde sehnat rouby, 16.12.2018
Rouby prodává i Sempra Litoměřice.
Pamatujete někdo Naturacentrum Třebeš?, 16.12.2018
Ano, pamatuji, měla jsem odtamtud pár keříků. Ale už je řadu let (aspoň 10) zrušené.           Lída
Astra? Chrpa? Turan?, 16.12.2018
Tipuji na chrpu, i podle odkvetlého květu vpravo. Turan i astry mívají uprostřed květu žlutý terč. Ale která chrpa, nevím. Ona i chrpa modrá je ve vícero barvách, stejně tak císařská. Možná poradí google...       ... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny podle fotografie, 16.12.2018
Nějaká dracéna nebo juka. Ne prudké slunce, zalévat vždy až po vyschnutí substrátu (ne stálé vlhko, hnijí pak kořeny), nenáročná.             Lída           
Živý plot pod ořešákem vlašským, 15.12.2018
Mám pod ořešákem všechno možné a normálně mi to roste... Ty tůje opravdu spíš odešly kvůli suchu  - asi bylo pro tůje i ořešák dohromady málo vody a ořešák si pro ni spíš dosáhne.   Jinak tady o pěstování pod ořešákem bylo už... celý příspěvek >
Tvarování koruny stromu, 15.12.2018
Osobně bych tři větve pokrátila na nižší rozvětvení směřující z koruny ven a tu nejvíc kolmou bych nechala růst jako terminál. Čím větev končí výš, tím silněji roste. Rozhodně bych už žádné celé větve neodřezávala!   Ale arborista... celý příspěvek >
Opět prosím o určení odrůdy, 9.12.2018
Holovouský malináč má svalek u šťopky, ten to určitě není.         Lída
Jaké pokojové rostliny?, 7.12.2018
Různé druhy fikusů (benjamina, binnendijkii), schefflera, spathiphylum, anthurium, palmy, dracény, sansevieria, zamioculcas, rhoicissus ap - všechny tyhle stačí zalít 1x týdně (při 22°C).          ... celý příspěvek >
Jaké pokojové rostliny?, 7.12.2018
Do tepla? K oknu nebo do polostínu?
Datlovník Kanárský, 7.12.2018
Připadá mi uschlá, je nějaká šedivá. Nezaléváte ji moc? Není přelitá - má v pořádku kořeny? Moje dvě sice také nejsou žádný zázrak, ale jsou normálně zelené a rostou. Zalévám 1x týdně, teplota v místnosti cca... celý příspěvek >
Pokojovy ibisek listy, 2.12.2018
Bez fotky se špatně radí, ale i pokojové kytky mají podzim.  Na podzim a v zimě se nemají hnojit. Trochu omezte zálivku - zalévejte, až začnou trošku povadat listy. A v únoru razantně... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci kaktusů a sukulentu, 1.12.2018
Těch mammilárií tohohle podobného typu je hodně druhů, záleží na počtu, barvě a tvaru ostnů a barvě květů, takhle to blíž určit nejde.        Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika