Příspěvky uživatele - 225.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrnitost - strupovitost plodů meruňky, 18.7.2017
A ještě dotaz - přečetl jsem si o suché skvrnitosti, ale nedočetl jsem se, jestli ty "poškozené" plody teď otrhat - chybí cca 14 dní do sklizně. Když je nechám dozrát, dají se konzumovat?
Skvrnitost - strupovitost plodů meruňky, 17.7.2017
Děkuji za odpověď - zařídím se podle toho.
Skvrnitost - strupovitost plodů meruňky, 17.7.2017 Obsahuje fotku
Neumím připojit více obrázků najednou - tak tady je ten druhý k té Skvrnitosti-strupovitosti plodů meruňky
Skvrnitost - strupovitost plodů meruňky, 17.7.2017 Obsahuje fotku
Ještě dva obrázky
Skvrnitost - strupovitost plodů meruňky, 17.7.2017 Obsahuje fotku
Jsem amatér ovocnář. Na 6ti leté meruňce letos poprvé je cca 5% plodů "poškozena" - viz obrázky. Na listech žádné skvrny nejsou, některé jsou trochu vykousány. Poraďte prosím.
Srovnání a rekonstrukce trávníku, 12.7.2017
Tak snad to klapne pristi rok, az na ten trávník bude více času a bude studna.. Substrát obstarávat v zahradnictví, to bych se nedoplatil :) tady v diskuzich jsem našel tip na zeminu (vc kompostu a písku) Jisa (asi) z malesic, takze budu objednávat... celý příspěvek >
Srovnání a rekonstrukce trávníku, 12.7.2017
Dobrý den, děkuji. Mám pocit, že 2-3 týdny po osetí byli ještě v dubnu mrazy v noci, takže asi tím.. Nechápu vaši poznámku o ornici - chceme nechat navézt zahradní zeminy, již namíchané s pískem.. V tuto chvíli rovnat a zasívat mi to ale přijde... celý příspěvek >
Srovnání a rekonstrukce trávníku, 9.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jaře jsme zakládali trávník u novostavby - čerpaly jsme ze zde dostupných rad,.. Chemicky jsme se zbavili plevele, následoval kultivator, urovnání a zaseli jsme + následná vydatná zalivka.. Bohužel na zahradě jsou nyní četná holá... celý příspěvek >
O jaký strom se jedná?, 17.4.2017 Obsahuje fotku
Prosim, nevite co je to za strom?
Trávník u novostavby, 22.3.2017
Dobrý den, mezi Mělníkem a Neratoviceme, cca 500m do Labe.. prý by tu měla být "červenice"?
Trávník u novostavby, 19.3.2017
Dobrý den, koupili jsme novostavbu s cca 300m2 pozemkem. Dům postaven již před zimou, takže nyní se zahrada již zelená - dnes jsem postříkal herbicidem a čekám až vše umře. Otázka zní jak dále postupovat? Spíše na co se zaměřit, co... celý příspěvek >
Co je s třešněma II?, 20.6.2013
Děkuji Lídě za info - posouzení. Tak dáme třešni ještě šanci.   Host Jirka
Co je s třešněma II?, 19.6.2013 Obsahuje fotku
Dcera koupila pozemek, kde je také velká stará (40?) třešeň (chrupka?). Poslední 2 roky ale třešně nic moc, už, na stromě začínalyhnít, lepové pásky moc nepomáhaly, letos třešně skoro žádné a když tak deformované, na větvičkách jsou zaschlé trsy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika