Příspěvky uživatele - 225.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadený Buxus, 10.10.2018
Vloni jsem měl (a také široké okolí) silně ožraný buxus, k nepřehlédnutí byly na něm housenky. Všichni jsme provedli opakovaně postřik "Decisem Protech okrasné rostliny", někdo to zachránil, někdo ne. Můj buxus přežil, letos z jara jsem preventivně... celý příspěvek >
Nektarinka - plíseň na plodech, 4.8.2018
Připojuji se k dotazu - nektarinka je obsypaná krásnými plody,  už dozrávají,    ALE cca 5 % plodů je napadeno padlím, někde je to jen půl cm bílá skvrnka, jinak krásný velký plod. Padlí se mi objevilo letos poprvé, 2x jsem... celý příspěvek >
Bude z toho klejotok?, 25.6.2018 Obsahuje fotku
Meruňka (odrůda?) má hodně klejotoku (prý co nejhlouběji vyčistit místa výtoku a zatřít třeba latexem - je to tak?) má kmen i všechny silnější větve s takovýmto obrázkem - popraskané to není. Je to předzvěst něčeho, nebo nedostatek něčeho? Zatím jste... celý příspěvek >
Plíseň na nektarince balkonele, 6.6.2018 Obsahuje fotku
Stromek přehnojený dusíkem asi nebude - dostal jednorázově stanovenou dávku hnojiva na začátku vegetace, dál už nic. Spíše bude stromek přehuštěný (viz obrázek)?? Jestli ano, potommstromek po sklizni proberu.
Plíseň na nektarince balkonele, 5.6.2018
Děkuji - zařídím se podle toho.  JirkaS
Plíseň na nektarince balkonele, 5.6.2018
Děkuji za rychlou odpověď. Předpokládám, že napadené plody se musí hned otrhat a zlikvidovat. Postřik opakovat?  JirkaS
Plíseň na nektarince balkonele, 4.6.2018 Obsahuje fotku
Tak snad se mi podaří poslat i ten detail
Plíseň na nektarince balkonele, 4.6.2018
A tady je ještě detail jednoho plodu (neumím dát více jak jeden obrázek)
Plíseň na nektarince balkonele, 4.6.2018 Obsahuje fotku
Jsem amatér, Na cca 10 let staré nektarince balkonele s dobrou každoroční úrodou a bez problémů (mimo klasickou kadeřavost a "bohaté olistění") letos cca před 2 dny se objevila zatím na cca 5% stromku "bílá sněžná plíseň" - viz fota. Co to je a co s... celý příspěvek >
Identifikace plevele, 13.8.2017
Děkuji. A jak se ho zbavím?
Identifikace plevele, 13.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc - co to je a jak se toho zbavit? Vylezlo nám to po celé zahradě, po seči zůstávají suché ostré jakoby malé kmeny.. Díky za rady
Řez meruňky podle literatury, 12.8.2017 Obsahuje fotku
Ahoj, je tu někdo, kdo by mi poradil s řezem meruňky a švestky? Koukala jsem na videa na youtube a něco si přečetla, ale jako laik z toho moc moudrá nejsem. Teď by se měly ostříhat do 20. srpna. Už jsem se do toho pustila… ostříhala jsem větve jdoucí... celý příspěvek >
Hydrogel, 6.8.2017
Dobrý den, nedávno jsem v jedné diskuzi narazil na zmínku o hydrogelu jako dobré pomoci při nemožnosti pravidelně zalévat trávník,.. Máte někdo zkušenost? Vyplatí se cenově oproti časté zálivce? Dá se aplikovat do již vzrostlého (ale špatně, ... celý příspěvek >
Yanmar af 15 forte, 25.7.2017
prosím o radu s prředním náhonem! někdy se stane že zadní kola se točí pomaleji než přední tak vyřadím do neutrálu a znovu zařadím tak je vše ok   
Yanmar af 15 forte, 23.7.2017
prosím o radu s prředním náhonem! někdy se stane že zadní kola se točí pomaleji než přední tak vyřadím do neutrálu a znovu zařadím tak je vše ok     
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika