Příspěvky uživatele - 130.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.9.2019
MONARCH: opakovane ma problemy s opelenim. Vlani to este bolo celkom dobre, lebo ma obrovske bobule a aj pri zlom opeleni dosiahol strapec peknu vahu. Tento rok 2019 len malicko bobul zostalo po neopeleni. Takisto je vyvoj bobul oneskoreny, tak ma... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.9.2019
MOLDOVA: je to velmi neskora sorta. Na Zahori 220mnm ma uz 3. rok problem s dozretim, ani jeden rok nenabrala cukor. Opakovane maval aj viac mucnatky ako mnohe ine PIWI. Je to vsak asi len tym, ze je vyrazne oneskorena vo vyvoji ako ine odrody a ja... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.9.2019
Neraz sa objavuju poziadavky ludi, ja chcem nejaku bielu, ruzovu, modru odrodu. Po 6 rokoch uz jednoznacne preferujem biele odrody - ochrana pred skodcami je jednoduchsia. Vtaky a hmyz sa skor pustia do NEzreleho tmaveho hrozna ako do zreleho bieleho... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.9.2019
Pocas 3 rokov co pouzivam Bio postreky proti mucnatke (Zahorie) vidim, ze aj perenospora na vsetkych mojich PIWI odrodach nerobi cca ziadne skody. BIO postreky proti mucnatke teda zvysuju odolnost aj proti perenospore.   
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.9.2019
Solaris u znamych na Zahori v r. 2018, 2019 bez postrekov a bez chorob.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.9.2019
Pölöskei som sadil pocas viacerych rokov a su v 2 roznych lokalitach. Pocas predoslych 3 rokov patril k najhorsim z cca 60 PIWI odrod. Zla kvalita bobul, su meke, vodnate. Strapce su huste. Prekvapila slaba odolnost mucnatke bobul, pri 4-5 Bio... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.9.2019
rovnaka spokojnost aj v r. 2019.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 2.9.2019
Opelenie po cca 4 rokoch je vcelku dobre - hlavne vzdhladom na mimoriadne silnu urodnost a nasadu aj zo zaloznych ociek.  S praskanim to nie je zle, ale ma meke bobule a tazsie nabera cukor. Potom pri akomkolvek poskodeni rychlo podlieha skaze.... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 28.5.2018
Mna by velmi zaujimalo ako sa drzali neskore odrody jabloni v maji. Hlavne novinka Lucy dokedy bola kvalitna?
Mšice a mravenci, 22.5.2018
Poradte prosim v akej davke miesat Spintor do navnady proti mravcom!!! Proti voskam som strikal s Prev-B2 - teraz a aj minuly rok. Ucinok nie je ani dalsie dni ocividny - udajne to je v poriadku, lebo pripravok ich nezabije. Mal by vraj sposobit,... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 22.5.2018
cca pred 30rokmi sme tiez mali broskyne zo semena - nejaky typ vinohradnickej broskyne. Neboli vobec striekane, strihane len sporadicky a vydrzali aj bez postreku. Urodnost i rast boli slabsie, ale bol z nich relativne bezpracny uzitok. Teraz mam... celý příspěvek >
Prev-B2, 22.5.2018
V akej davke pouzivate SPINTOR proti mravcom do krmnej zmesi??? Tie utoky vosiek (msice) a mravcov su uz neunosne. Potrebujem zlikvidovat mravcov, lebo tie vsi co si chovaju mi vsetko znicia. Dakujem.
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 22.5.2018
doplnim: napadnutie chorobou bolo len na Vistarich, na ziadnej inej vratane neodolnych, klasickych - ako Cresthaven, FM3,... Striekal som vsetky len raz, presne rovnako, Kuprikolom, ale Vistarich bol vyrazne viac naraseny, tak tam Kuprikol nezabral.... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 22.5.2018
Neverte predajcom, ktory tvrdia, ze existuju odrody odolne kuceravitosti a netreba ich striekat. Opat - uz treti rok sa mi potvrdilo, ze to nie je pravda. Tento rok bol na jar velmi suchy, teda tlak kuceravitosti u nas by mal byt slaby. Odroda... celý příspěvek >
Vistarich, 22.5.2018
Vistarich bol tento rok velmi silne napadnuty kuceravitostou - ako jedina odroda. Ale dovod je: Vistarich na jar skor pucal, v case postreku Kuprikolom mal uz puciky silnejsie narasene - preto postrek uz nezabral. Niektory predajcovia -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika