Příspěvky uživatele - 65.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliny, 4.5.2018
Děkuji za rady, prave je moc nehnojim a vody maji jen co naprsi.zkusim pohnojit zalit...,ostriham ty plane a uvidim asi az pristi rok.
Maliny, 3.5.2018
Dobrý večer, uz asi 2 roky mi rostou maliny, ale cim dal vic jsou asi plané slabé, je jich hodne.Co je spatně nebo delam spatne, ze nerostou silne pruty?Děkuji Jitka
Keříkové zelené fazolky, 24.8.2017
Děkuji, zkusím
Keříkové zelené fazolky, 23.8.2017
zlomit jdou, ale jsou tam už semena
Keříkové zelené fazolky, 22.8.2017
Keříčkové fazole už nejsou zelené, ale žlutobíle a mají bíléá semena, to už se asi nedají použít jako celé zelene lusky?
Melouny a melounky 2016, 4.8.2017
Dobrý den, chci se zeptat, proč mi vyrostou melouny tak 19cm a už nerostou, začnou zrát.Děkuji Jitka
Nemoc ledvin, 22.6.2017
Ještě dotaz, maso se může zkonzumovat?
Nemoc ledvin, 22.6.2017
Králik měl půl roku a zabyt byl pro maso.Vypadá to, že tohle mají všichni ze stejneho vrhu, další 3 to taky mají.Žijí ve větších kotcich, tento byl po dvou i s tím co tohle mel také.dávame jim ječmen, oves,granule, kukuřici,trávu,... celý příspěvek >
Nemoc ledvin, 22.6.2017
Nikdo nevi, co by to mohlo byt?
Jak fungují opylovači?, 18.4.2017
Dobrý den, jáka vzdálenost stačí třešnim, aby se navzájem opylili?Mám Karešovu.Děkuji
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 23.3.2017
Prominte tedy, že jsem jen potřebovala rychlou radu, nejsem odborník na škudce.
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 22.3.2017
Prominte, ty dva posledni prispevky nepatri k tomu starsimu sadu v uvodu, mame ty housenky jen na jedne jabloni.ten strom ma asi a2 let a ta kura tu jsme odlouply.
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 21.3.2017
I kdyz je jich tam vice?
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 21.3.2017 Obsahuje fotku
Jeste detail housenky
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 21.3.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, prosim co za škůdce pod kůrou mi napadlo jabloñ.Děkuji 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika