Příspěvky uživatele - 9.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt - žloutnou listy - co mu chybí, nebo co je špatně, díky za radu, 17.8.2019
To jste jim moc nepomoh, jestli je to obyčejná draselná sůl, obsahuje chlór a ten angrešty nesnášejí.
Rajčata letos nic moc, vliv herbicidu?, 12.8.2019
Souhlas s L. Rajče jako plodová zelenina potřebuje řádnou výživu. Písek je tam proč?
Pečetní vosk, 6.8.2019
Vyšší teplotu, pára je málo.
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 30.7.2019
Ano, spadlé ovoce tam zvěř naláká a ta následně ohryže kůru...
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
5 tis. metrů je docela pěknej flák. Možná by bylo lepší toho kus prodat. Jestli na tom chcete dělat Průhonický park, výsledky uvidíte tak za dvěstě roků a budete do toho muset dát hraběcí peníze. Uvědomujete si, že ty semenáčky, co vám teď živoří v... celý příspěvek >
Co ted jeste vysit?, 28.7.2019
Já to vzdal už dávno taky, květen, červen a konec. Co červenec nedovaří, toho srpen nedopeče. Ve vrcholném létě je potíž to vypiplat do sadby a když se to vypiplá, je září a krátký den a chladné noci. Příprava sadby vcelku jakékoliv trvá plusmínus... celý příspěvek >
Jeseter vyskocil z jezirka, 26.7.2019
Já rybám nerozumím, ale co když vyskočil prostě jen tak a netrefil se zpátky? Myslel že je někde v Jeniseji a splet to.
Nedozrálé zelené fleky u stopky rajčat, 21.7.2019
Lecčíms, je to tu každoročně, možná to někde v rajčatech najdete. Řešení jsou dvě. Jestli vám to vadí, skrojte to a vyhoďte. Když nevadí, snězte to. Nic závadného v tom není.
Floxy, 20.7.2019
Ale houby, padlímu je nějaká štěpka ukradená. Jestli to chcete mít zářivě čisté, zařiďte se podle rady Kukyho, postřikovač od léta nedáte z ruky. Mám floxy ve vlhké poloze na vichru a padlí mají každoročně, obvykle až ke konci sezóny.
Pomoc s výběrem odrůdy, 19.7.2019
Pokud je to tak jak píšete, bude to problém, na volném prostranství. Jak jsem psal, mám Krystal, u zdi vcelku prosperuje a plodí, na volném prostoru pravidelně zmrzá až k zemi. Sice obrazí a naroste, ale neplodí. Takže bez zdi budete muset hodně... celý příspěvek >
Ekonomika hnojení, 18.7.2019
"Normální" zahrádkář toto řeší prakticky, nikoliv filosoficky. Založí kompost a hnojí kompostem s malým doplňkem miner. hnojiv. Tím se přehnojit prakticky nedá a naopak, obsahuje vše potřebné.
Řez třešně, 18.7.2019
Jenže oni tohle tyřešně hrozně rády dělají. A musí se opravdu pečlivě vybírat, aby tam nebyl ani náznak dvojáku. Zasadil jsem před lety kaštánku, trochu to zanedbal a za tři roky z toho byl vzorový dvoják. Teď se roky snažím nějakým jakoby Zahnovým... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem odrůdy, 16.7.2019
Já se tu nestavím jako odborník. Napsal jsem zkušenosti, které mám s několikaletými pokusy o pěstování révy v poměrně drsné poloze 550 m. To že vám dnes zaměkají bobule o něčem svědčí, u nás réva skoro nedávno odkvetla. Víc nemám co dodat.
Pomoc s výběrem odrůdy, 16.7.2019
Vy to pořád nechápete a melete si svoje. Je potřeba, aby si tazatel vybral podle svých preferencí, vzal v úvahu polohu pěstování. Co platná skvělá odrůda, když mu tam třeba každoročně vymrzne a na nějaká speciální optření nebude mít čas? On není vy,... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem odrůdy, 16.7.2019
Mám Somerset Seedless, velmi mrazuvzdorný a spolehlivě plodí, bezpečně uzrává. Krystal vše popsané o trochu slabší ale dozraje do konzumovatelné chuti. Nero má problém s mrazem a jen tak tak dozraje do poživatelného stavu, je dost trpké. Pak mám nově... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika