Příspěvky uživatele - 217.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zvonkové, 21.3.2019
Tak dnes jsem ve sklepě ze zvědavosti vzal dvě Zvonkové ze sousedovy zahrady /dar/ a na podzim jsem nevěřil, že dojdou portože byla nepoživatelná a na nový chrup. A ejhle velice příjemné překvapení, jablka pěkně zežloutla, jsou malinko... celý příspěvek >
Freedom, 27.2.2019
Dobrý den, rád bych se zeptal na něco více než je dosud ve vlákně. Jak vypadá skladovatelnost, chuť, strupovitost atd, mám v úmyslu ji vysadit. JS
Výsadba jabloní - hnojení dolomitem, 17.2.2019
Dobrý den, blíží se jarní výsadba stromků a tak mne napadlo po zkušenosti z podzimu kdy byla zem při sázení úplně prašná, jestli nemáte někdo zkušenost s přidáním perlitu do zeminy při sázení. Možná by to mohlo vylepšit vláhové poměry?  JS
Jabloň rubín, 6.2.2019
Určitě máte pravdu, proto jsem původně vymýšlel Rubín na čtvtkmenu/viz příspěvky výše/, ale   upustil jsem od toho. V každém případě chci jabloň a Rubín splňuje mé chuťové nároky, je to i odrůda do vyšších poloh, vzhledná jablka a... celý příspěvek >
Jabloň rubín, 6.2.2019
Děkuji za rady. Váhal jsem zda Rubín, ale jednoznačně mě oslovuje chutí, ze všech co jsem ochutnal mi chutná nejvíce.  Pozn. Admirál jsem zatím nechutnal, ale na jaře ho budu sázet  JS
Jabloň rubín, 6.2.2019
Děkuji,  představa je zhruba čtvtkmen s  bujnou korunou, místa je dostatek. Jdu shánět Rubín na semenáči. JS
Jabloň rubín, 6.2.2019
Děkuji za rady, ale nebude ten strom příliš vysoký / kvůli skliznii/? Co třeba podnož M7.JS
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika