Příspěvky uživatele - 135.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčinové farmy u nás, 19.1.2019
Jako zahrádkář vůbec nesdílím žádné nadšení pro to, aby v ČR bylo více takových farem. Stačí si přečíst příspěvek Bred íka z 10.1. jak taková farma zamořuje okolí makdlovlou. Když půjdete dál na Google a zadáte Tuta absoluta, tak se dozvíte, že farma... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 19.1.2019
Jak to tady čtu, tak jste měla velmi úspěšnou loňskou sezónu. Moc se mně líbí Vaše fotky, mám pocit, že jedna fotka nahradí tisíc slov. Líbí se mně také, jak jste riskovala s tou venkovní výsadbu i když je mně jasné, že asi ty sazenice byly něco... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 19.1.2019
Připomenu co jsi napsal: "podmínky jsou důležitější než odrůdy". S tím já nesouhlasím. Doufám, že každému zde na webu, který pěstoval rajčata alespoň dva roky je jasné, že pokaždé je stejná odrůda trochu jiná. Jednou jsou rajčata třeba zde vzpomínané... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 27.12.2018 Obsahuje fotku
Chtěl jsem ještě pokračovat českými oranžovými a žlutými. Ale změna je život.            Vladimír
Rajče jako Bajaja, 27.12.2018 Obsahuje fotku
Vysel jsem od každé odrůdy pět semínek. Po čtrnácti krátkých dnech vypadají sazeničky k světu. Příští týden je asi rozesadím vždy do jednoho kelímku jedna odrůda (max. 4 sazenice). Zatím mám Vilma (5 sazeniček), Bajaja (4) a Venus (3). Jednu Venus... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 26.12.2018
Andine Cornue je snad rajče z Francie???, aspoň tak je to presentováno. Někde se píše z Mexika. Ano Andes Horn by měl být jen anglický překlad francouského nebo jiného názvu, ale nějak mně to nesedí. Nesnáším, když jedno rajče má v různých zemích... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 26.12.2018 Obsahuje fotku
Evi, asi máš pravdu. Ony vlastně Goldie a Golden Jubilee nejsou oranžová rajčata, ale jsou zlatožlutá. Plody vypadají ve skutečnosti i na fotkách velmi podobně jako ta oranžová, ale chutí se spíš blíži ke žlutým, které jsou většinou mdlejší. Přeci... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 26.12.2018
O svátcích a před Novým rokem je takový klidný čas, kdy může člověk přemýšlet, co bude pěstovat. Mne napadlo, že bych mohl celé dva řádky osadit rajčaty (16 rostlin) která jsou určená především ke zpracování na protlaky a kečupy, na sušení případně... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 25.12.2018
I když Orange Strawberry vypadá spíš jako jahoda, tak se většinou uvádí mezi rajčaty ve tvaru srdce. A tak jsem ji vždy mezi srdci pěstoval. Když myslíš, že by to bylo zajímavé je prorovnat, tak se podívám, možná bych tam nějaké tři semínka našel.... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 25.12.2018 Obsahuje fotku
Když už jsem zabrousil do oranžových bifteků, tak bych vzpomněl ještě jeden, Amana Orange. Plody jsou trochu menší, většinou okolo dvaceti pěti až třiceti dkg. Chuť se mně zdála lepší než u Orange Strawberry. S tou výbornou chutí jsem se shodl s... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 24.12.2018
Těch čtrnáct až sedmnáct není nijak likvidační. Pokud by to bylo pod dvanáct a více jak tři dny, tak by to bylo horší (to není z mé hlavy, ale četl jsem to). Jen si dejte pozor, ať není substrát hodně mokrý, doporučuji po tu dobu nezalívat. Pro... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 24.12.2018 Obsahuje fotku
Nikdy není na škodu, když ten rajčatový salát vypadá pěkně. Stačí k těm červeným rajčatům přidat nějaké oranžové a hned je to takový slavnostnější salát k nedělnímu obědu. V mém případě to bylo rajče Orange Strawberry, nemá tak silně rajčatovou chuť... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 24.12.2018 Obsahuje fotku
Tatiana´s TOMATObase je především o nehybridních odrůdách rajčat. Přesto jsem neodolal a přiřadil jsem tam českou hybridní odrůdu rajčete Start F1. Je to mé nejoblíbenější rajče a také mně nejvíce... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 21.12.2018 Obsahuje fotku
Mám nejraději velká bifteková rajčata. Většinou mají výbornou sladkou rajčatovou chuť, když si je chce člověk dát na chleba, ukrojí si dva silnější plátky (žádný gel z nich nevypadává, nemají skoro žádná semena), když chci rajčtový salát, tak to... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 16.12.2018 Obsahuje fotku
Teď, když není na zahradě co dělat, tak jsem začal přidávat obrázky a popisy na tuto databázi. Včera rajčata Ramallet Algaida, dnes Reinhard´s Chocolate Heart. Dát tam popis a k tomu nějakých osm fotografií mně trvá víc jak dvě hodiny. V příloze jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika