Příspěvky uživatele - 172.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako dosiahnúť kvalitu?, 18.9.2017
Nato musíš prísť sám. Ak niekto dlhé roky vyvíja svoje postupy len tak ti nenapíše kompletný vlastný recept. Ja síce sám nepálim ale viem že nedaleko mojej obce bol jeden pán, známy výbornou slivovicov zatial najlepšou akú som kedy pil. Svoje... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 19.8.2017
Garáž nemám ako súčasť domu ale volne stojacu na pozemku. ono bude asi rozdiel aj v garáži z plechu dreva alebo zo 40tky kvadru ako mám ja. Garáž však nepoužívam na parkovanie auta. A prakticky od dosypania posledných sliviek až po odvoz do pálenice... celý příspěvek >
Lipnická švestka, 19.8.2017
Celé generácie našich predkov pripravovali kvasy z durancií a domácich sliviek nikdy ich nemali vo vykúrených priestoroch a čuduj sa svete ovocie vykvasilo. Ja osobne mávam kvas v nevykúrenej garáži bez okien s plechovými dverami zbieram od cca... celý příspěvek >
Stanley, 16.8.2017
Pokial správne vidím tak tam máte stredník a ktorého idú 4 kostrové konáre (tie najspodnejšie) tie by som asi ponechal, ale hore v korune treba odstrániť všetko čo rastie do stredu koruny a takisto konáre ktoré sú blízko seba totižto keď vám v tej... celý příspěvek >
Stanley, 15.8.2017
Je viacero možností. piliarka kedže sa strieka asi nie. Prichádzajú do úvahu mrazy alebo zlé opelenie. Stanley je však samoopelivá odroda a je aj dobrý opelovač. Vplyv rezu by som nepodceňoval jednoducho strom živiny spotrebuje pre rast výhonkov a... celý příspěvek >
Stanley, 15.8.2017
Jednoročné výhonky (pri slivkách jabloniach a hruškách) sa skracujú max v prvých cca troch rokoch keď zakladáme korunku. Na jednoročnom výhonku bývajú obvykle len listové púčiky. keď tento skrátite tak púčiky na časti výhonku ktorý ostal na strome sa... celý příspěvek >
Stanley, 15.8.2017
Máte ho hustý ako štetku jednoznačne treba urobiť presvetlovací rez najlepšie teraz v lete. Pri presvetlovacom reze sa treba jednoznačne vyvarovať skracovaniu letorastov. 
Haroma, 6.8.2017
U mňa (Stredné Považie, Trenčín cca 220nm) Presenta minulý rok excelentná chuť. Bolo to síce prvých cca 5kg čo som obral. bolo to okolo 25-30 septembra. Haromu som zasadil tento rok na jar tak uvidím v budúcich rokoch. 
Slivoně 2017, 21.5.2017
Takže v našej oblasti (okres Trenčín nadmorská výška cca 220m) to vyzerá asi takto: V záhrade pri dome mám 3 stromy slivky bystrickej cca 15-20 ročné po minuloročnej prekvapivej nadúrode tento rok iba minimálne zakvitla čiže sa prejavila striedavá... celý příspěvek >
Postřik na pilatku, 5.3.2017
Minulý rok sa mi veľmi dobre osvedčil Spintor, takže nemám dôvod špekulovať nad niečim iným.
Čo s pálenkou nižšej kvality, 22.1.2017
Zdravím  Tak trocha som upratoval pivnicu, a ponachádzal som tam rôzne fľašky domácej pálenky rôznych druhov (väčšinou jablko a hruška). Nieje to moja pálenka sú to väčšinou flašky ktoré som dostal od známich za posledných cca možno 10... celý příspěvek >
Slivkový kvas - viac druhov, 12.11.2016
Kamarát má založený kvas iba z tých,,neznámych" ale chystá sa páliť až niekedy pred vianocami takže som velmi zvedavý. 
Slivkový kvas - viac druhov, 12.11.2016
No takže už je vypálené. Rozhodol som sa nakonec kvasy zmiešať avšak prekvapila ma veľmi nízka výtažnosť. z tých cca 500l. kvasu natieklo 31 litrov 52 perc. slivovice, chuťovo sa mi ale ukazuje zatial velmi dobre. Uvidím aká bude po čase. Nechápem... celý příspěvek >
Slivkový kvas - viac druhov, 17.10.2016
Zdravím Čo sa týka pálenia som takmer úplný laik, prvý krát som pálil minulý rok jablká. Tento rok sa mi celkom prekvapivo, urodilo dosť sliviek. Mám teda 120l bystrických sliviek, 200l. Duranzií a 200l nejakých velkých sliviek (kupovaných) mne... celý příspěvek >
Veľmi hustý kvas, 10.1.2016
No tak práve toto som urobil, mám kvas v sudoch ktoré sú pomerne uzke a vysoké a zvrchu tvorí tá hustá kaša cca 1/3 nádoby
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika