Příspěvky uživatele - 248.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy nezaměnitelné chuti, 10.5.2023
Matčino a Gascoyneho šarlatové si určitě nespletete chuťově s žádným jiným jablkem     Lída
Morela pozdní, 6.5.2023
Možná o chlup méně, táta ji nezkracoval. Ale je ony višně plodící na převislých větvičkách to dělají, pak je potřeba větvičky zakrátit, jak tady píše Efs... Ale hlavně není tolik kyselá, dá se normálně jíst (višňovka z ní také byla dobrá).... celý příspěvek >
Morela pozdní, 6.5.2023
Měl ji kdysi soused, větvičky dost vyholovaly a pro mne ještě jako holku byla moc kyselá. My v té době měli Morellenfeuer a ta mi chutnala víc.            Lída
Jaké zahradní nůžky?, 3.5.2023
Asi by se tím špatně dostávalo do shluku plodů, kdy třeba z pěti chcete nechat 1 - 2.  Lída
Kvetou hrušně, 2.5.2023
Discus také používám, od té doby, co skončil Baycor. Sice sem tam ďobka se na listech objeví, ale jen sem tam na stromě. Normálně stříkám 2x (před rozkvětem a po odkvětu), letos jsem ten první postřik nestihla, tak hrušně dostanou až ten druhý.... celý příspěvek >
Čím mořit mečíky?, 2.5.2023
¨Také lze použít růžový roztok hypermanganu (namočit hlízy na 3 hodiny, před výsadbou nechat oschnout). Pokud jste měl na listech i květech bílé skvrnky a nevykvetly z toho důvodu, pak to jsou třásněnky a je potřeba provést v době, kdy vylézá květní... celý příspěvek >
Konkurenční koruna třešně, 1.5.2023
Řízky růží a většiny keřů zakoření běžně venku v polostínu (růže pod sklenicí), ale že by zakořenila ustřižená větvička třeba jabloně (navíc ne jednoletý výhon?)         Lída
Délka klíčků - sadbové brambory, 1.5.2023
Už asi sadbu nemají, ale na netu jejich sadbu v nabídce mají: Sativa Keřkov, Vesa Velhartice, Brát velkoobchod Úpice a GENGEL... Jestli jim někde kilo ještě nezbylo, nevím...         Lída
Konkurenční koruna třešně, 1.5.2023
Kořínky nepustí, tak jednoduché množení ov.stromků není .           Lída
Co doporucite?, 31.3.2021
Asi nejznámější je klasická Gloria Dei, sytě zelený lesklý list, typický tvar květu, vůně, statnější keř, odolná, barva smetanová růžovš stínovaná. Pokud má být rudá, tak bych asi volila Stadt Wien nebo Ingrid Bergmann (mívá je... celý příspěvek >
Výsev neúspěchy, 31.3.2021
ps - když už je pak venku tepleji, ale v noci zima (a je ještě před zmrzlými), tak je přes den stěhuji na balkon (JZ) a večer dovnitř, aby se otužovaly.                 L.
Výsev neúspěchy, 31.3.2021
Ano, topení je pod parapetem puštěné na 3, v samotné kuchyni asi 23°C. V chladnější ložnici je cca 17-18°C, jsou na parapetu nad vypnutým topením a s mírně pootevřenou ventilačkou.           Lída
Výsev neúspěchy, 31.3.2021
Rajčata vysévám takto : v ničem nic nemáčím. Výsevný substrát dám cca v 3cm vrstvě do ploché misky od nanuk.dortu, urovnám a v rozestupech semínka zatlačím asi půl cm do zeminy. Opatrně zavlažím. Přiklopím víčko a postavím do kuchyně na parapet. Když... celý příspěvek >
Jak se postarat o nový černý rybíz, 31.3.2021
Kupte JINOU odrůdu, jak už jsem psala výš, nejlépe kvetoucí zhruba ve stejnou dobu kvůli lepšímu opylení. U černého je to potřeba, jinak budete mít jen pár kuliček (liší se v tom od červeného a bílého).  Lída... celý příspěvek >
Spor se sousedem, 30.3.2021
Jestli jsem tou Liduškou byla míněna já, tak jsem nikdy žádné teze o řezu meruněk nikdy nerazila, mně ty mé odešly před lety na monilii a teď mám teprve roční. Ani jsem nikdy o řezu meruněk do žádné diskuze nepsala.          ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika