Příspěvky uživatele - 129.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přísavník tříprstý, 17.6.2010
Podobne kulicky se mi objevily na dubu, ale bylo jich jen par, ten prubeh byl stejny, nekolik listu zezloutlo a odpadlo, ale protoze to bylo zanedbatelne mnozstvi, nijak jsem to neresil. Ted uz je cely strom v poradku. Filip
Plastový šindel Eureko DDS, 18.3.2010
Máme plastový šindel tři roky na střeše v Krkonoších v cca 800 m.n.m a bez jediného problému. větru se taky nebojte - každá jednotlivý kus se přitlouká dvěma hřebíky, takže ve finále je na metr čtvereční více hřebíků než u velkoplošných šablon nebo... celý příspěvek >
Nenadálé opadávání lístků fíkusu Benjamin, 23.11.2009
V listopadu ho ven dát nemůžu, to by zmrznul. Mám už kolikátý fikus benjaminek za sebou a všichni dopadly stejně, ať dělám, co dělám. Mám ho v pokoji, v ložnici, v kuchyni. někdy ho nepřesadím z krámu, jindy ho přesadím, žalévám hodně, zalévám málo,... celý příspěvek >
Houba (?) na mulcovaci kure prevazne u tuji, 17.8.2009
Diky za reakci, ten mulc ale stary nebyl a navic se to zacalo objevovat az cca po pul roce, kdy je vysypan u stromku. Filip
Houba (?) na mulcovaci kure prevazne u tuji, 7.8.2009
Dobry den, chci se zeptat, jestli nekdo nema zkusenosti s vyskytem (asi) houby, nejcasteji v okoli tuji na mulcovaci kure. Abych to nejlepe popsal, vypada to jako (damy prominou kupicka zvratku, objevi se vetsinou velmi rychle, barva... celý příspěvek >
Jak spravne vypestovat dyni?, 27.7.2009
ano, slimaky jsem pobliz objevil, ale poctive je sbiram a puvodne ozrane listy jsem odstranil, na novych uz stopy nejsou:-) problem byl patrne v me netrpelivosti, zacal kvest i samici kvet s malym pludkem
Jak spravne vypestovat dyni?, 27.7.2009
Nerozpoznaval jsem:-) urcite neurazite:-), ale pak jsem pochopil i z jinych diskusi, ze bych asi rozpoznavat mel, prave o vikendu jsem nasel na vzdalenejsim vyhonku jiny kvet i s malou bobulkou, tak to asi bude ono diky
Jak spravne vypestovat dyni?, 24.7.2009
Dobry den, cca pred 2 mesici jsme zasadili sazenici dyne, ujala se dobre, zacala tvorit listy i kvety, ale ted, vzdy kdyz kvet vyroste a otevre se, po par dnech upadne a zustane tam jen zbytek "stopky". Vlahy maji dost, prilis dlouhe stonky... celý příspěvek >
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 26.5.2008
Mně teda v zahradnictví tvrdili, že se musí papriky sázet po dvou (tak je i prodávali v sazenici) z důvodu opylování nebo něco takového. Přesný důvod nevím, vzala jsem na vědomí, že musí být spolu, ale něco kolem toho to bylo. Kdyby nebyly dvě,... celý příspěvek >
Motorová kosa Ikra, 2.5.2007
prave jsem si koupil ve vyprodeji ikra BT2438CT, potrebuji tomu dokoupit chybejici kryt hlavy a sehnat manual v CZ nebo DE. Vite nekdo, kam se obratit? - kdo to v CR servisuje? PF
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika