Příspěvky uživatele - 129.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablečný kvas, 8.11.2011
Nikdo tady jabka s blatem neresi.. Ja se ptam na to co mam dat na drt popr. nalit, je sucha jak pepr a odspodu se zadna stava za tech 4 dny nevytvorila! cili to asi nebude jeste pracovat. tlacit na to taky asi nechci, jednak... celý příspěvek >
Jablečný kvas, 8.11.2011
Dekuji za rychlou odpoved, ono je to zatim cerstve, mlecne pruhledny hobok dava moznost sledovat pripadnou hladinu (mel jsem v nem svestky a bylo krasne mozne sledovat od pocatku proces a celkove zastavneni). Ted to vypada opravdu hodne suse. Most... celý příspěvek >
Kde sehnat lípu?, 19.1.2011
Řešil jsem totéž a uspěl jsem v zahradnictví Chládek, v Praze Střešovicích.
Nedostatek hořčíku a listová analýza, 13.10.2010
Ano, naprostý souhlas. Přebytek fosforu vzniká např. hnojením popelem. Měl jsem stejný problém. Někdo přede mnou sypal na záhony popel (jak dřevěný, tak uhelný) rozbor ukázal samý fosfor - musel jsem dodat hodně humusu a dusičnatá hnojiva, pak se to... celý příspěvek >
Ořešáku sesychají listy, 26.8.2010
Dobry den, mam cca 4 lety oresak, kteremu se nedavno objevily predevsim na hornich vetvich skvrny a stroupky. Vcera jsem si vsiml, ze nektere listy jsou zkroucene a seschle a cele vetvicky zacaly i opadavat. Je zajimave, ze vyhony, ktere se... celý příspěvek >
Suchy travnik v pruzich podle sekani, 21.7.2010
Nejsem odbornik, ale pripomina mi to sekani stale stejnym smerem, stebla jakoby se prizpusobila smeru a z urciteho pohledu to vypada jako uplne jiny pas travniku... to je ale opravdu jen muj laicky nazor podle tech fotek, pokud jsou ta mista... celý příspěvek >
Ph mínus, 19.7.2010
nevím nevím - sírovku v prášku jsem ještě neviděl , zrušilo by to navíc veškeré chlorové přípravky. Pavel
Vosy na dubu, 15.7.2010
Zdravim vsechny, nemate nekdo tip, jak se zbavit vos, ktere den co den obletuji cca dvoumetrovy dub letni? Jinych stromu si nevsimaji, stale lezou po listech (coz by me tak netrapilo), ale hlavne pohyb kolem stromku je pak nebezpecny. Nechce se mi... celý příspěvek >
Listnac z Chorvatska - pozna ho nekdo?, 14.7.2010
Zadny problem:-) mezitim jsem prochazel katalogy rostlin a hledal podle inicial:-), jedina potiz byla, ze jsem netusil, zda to jsou inicialy latinsky nebo cesky, kazdopadne jsem si rozsiril obzory:-)  diky
Suchy travnik v pruzich podle sekani, 14.7.2010
Prozradite, jakym typem sekacky to sekate? (rotacni, vretenova...)
Listnac z Chorvatska - pozna ho nekdo?, 13.7.2010
Vyborne, diky za tip, uz jsem to procetl, mejte se fajn:-)
Listnac z Chorvatska - pozna ho nekdo?, 13.7.2010
diky moc, tak preci jen nekdo
Listnac z Chorvatska - pozna ho nekdo?, 13.7.2010
to jste me dostal:-) ale chytrejsi z toho nejsem:-)
Levandule, 13.7.2010
manzelka je strihala prakticky hned po rozkvetu (cca pred mesicem) na ususeni, dnes uz zase obrazily do stejne delky strihala je zhruba v mistech, kde konci hustejsi olisteni
Listnac z Chorvatska - pozna ho nekdo?, 13.7.2010 Obsahuje fotku
Poradi nekdo jmeno tohoto kere/stromu? Setkal jsem s nim v hojnem poctu v Chorvatsku... diky
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika