Příspěvky uživatele - 70.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sušička ovoce, 20.3.2018
Myslím, že daleko větší odvaha je potřeba k tomu, jíst ty průmyslově vyráběné...
Překrmení brojleři? Váha 5-6 kg, 1.2.2018
Brojleři jsou potomci přesně stanovených plemen v první generaci, takže na vejce se nechovají, druhá generace by už nemusela mít tytéž vlastnosti. Kromě toho masný hybrid by ve snáškovém věku už nechodil, jsou šlechtění na rychlý růst a kosti jim... celý příspěvek >
Pomoc s identifikací, 18.10.2017
To je rychlost, děkuju! Takže sukulentík? A.D.
Pomoc s identifikací, 18.10.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte mi, prosím, s určením tohoto kaktusu? Právě kvete, ale to by asi neměl, že? Ráda bych mu poskytla trochu lepší péči. A.D.
Rajče start, 14.8.2017
Na internetu jsem našla tuto informaci: Doc. Dr. Eva Pekárková – Troníčková z VÚRV Praha Ruzyně je mimo jiné autorkou hybridní indeterminantní odrůdy rajčete Start S F1, kde se při výrobě hybridního osiva využívá cytoplasmatická samčí sterilita... celý příspěvek >
Rajče start, 14.8.2017
Mám naprosto stejnou zkušenost. Protože všude čtu, že to písmeno S, které je v názvu navíc, nic neznamená, že se jedná o stále stejnou odrůdu, přikládala jsem změněné vlastnosti rozmarům počasí. Je fakt, že počasí je čím dál extrémnější, ale přesto... celý příspěvek >
Jak huse zafixovat zlomené křídlo, 9.8.2017
Křídlo u ptáků zafixovat jedině tak, že obě křídla přitisknete k tělu a pak celé zvíře omotáte tak, aby jimi nemohl hnout. Hojí se cca tři týdny. Pozor, cokoliv látkového přeštípe, případně strhne, chce to izolovaný drát nebo něco podobného.... celý příspěvek >
Co to zasadili ve Varšavě?, 2.8.2017
Žiju v domnění, že netýkavky vyžadují maximálně polostín a tady se zdá, že jsou - a navíc prospívají - na plném slunci. Docela mě to překvapuje.
Co se zarostlou haldou ornice?, 9.7.2017
Jestli se otřebujete zbavit porostu jenom proto, aby šla zemina rozvést, tak s tím si běžné malé bagříky, které má většina zahradnických firem,  lehce poradí, byla jsem na tom loni podobně. Stvoly lebedy byly tak tlusté, že by je bylo nutné... celý příspěvek >
Nemoc ledvin, 22.6.2017
Možná by stačilo odvézt veterináři jenom ta játra. Mně to přijde jako polycystóza, což by znamenalo, že maso je jedlé, ale to jenom hádám.
Krocen nežere, 22.4.2017
Jestli máte zároveň slepice, je nejpravděpodobnější černohlavost. Veterinář by vám v tom případě předepsal entizol.
Stavba králikárni, 7.1.2017
Mně přijde i hodně malá "podlahová" plocha kotců - držet dospělou samici zmíněných plemen na cca půl metru čtverečním je skoro týrání zvířat. Prostor pro odchovy je taky malý. Předimenzováním rozměrů kotce nic nezkazíte, poddimenzováním ano. A na... celý příspěvek >
Pes hubne, 18.11.2016
Co tak se vykašlat na granule a dát psovi maso? Syrové nebo povařené, s přílohou (rýže, těstoviny a pod. a zelenina). Klidně tučnější, vepřové, škvarky... Existuje už spousta firem, které prodávají i rozvážejí maso pro zvířata. Většina granulí je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika