Příspěvky uživatele - 52.95

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 24.1.2018
Zdravím vespolek, mám dva opravdu hloupé dotazy 1) pokud se míchá výsevní substrát s hlínou, tak asi není nutné řešit značku, zda Agro ano nebo ne? že potencionální plísně či semena se tam mohou dostat z té obyčejné hlíny? 2) semena do... celý příspěvek >
Jahody hnojivo, 23.1.2018
Díky za vyčerpávající informace, základní věci jsem znala, ale většina souvislostí mezi nimi mi unikala.  1) Když tedy můžu smíchat/použít zaráz superfosfát a síran draselný, můžu s tím současně použít i močovinu v pevné formě? Vše smíchat a... celý příspěvek >
Jahody hnojivo, 23.1.2018
ještě se vtírnu s dotazem - nedávno jsem někde četla podivný článek o nějakém superhnojivu, tak jako se dělá kopřivová jícha, tak tady autor zmiňoval rozmíchat sušené kvasnice, nechat přes noc a ráno zalévat a prý supr trupr.. ale autor byl divný,... celý příspěvek >
Klematis (clematis) Dufek, 22.1.2018
Také se přidám k chvále - u p. Dufka jsem koupilav r.  2016 a 2017 plamínky a velká spokojenost. Jasně že to není eshop, takže nesedí denně u počítače a neodepisuje na emaily. Je to pěstitel a zahradník, a rostliny podle toho vypadají. Zdravé... celý příspěvek >
Jahody hnojivo, 22.1.2018
Zdravím, ano uhodil jste přesně hřebíček na hlavičku. Mám od podzimu pár pytlů Cereritu, Dolomitu, Superfosfátu a Síranu draselného, co jsem dávala jen ke stromkům s tím, že do jara třeba pochopím jak to použít i pro záhony. Ale snažší než znova... celý příspěvek >
Jahody hnojivo, 22.1.2018
Zdravím, mám dotaz na hnojiva - různí výrobci, různá složení, někdy je ale podíl NPK tak rozdílný že opravdu nevím co vybrat. Poradíte? Co které složení s rostlinami udělá? Nebo se na to vykašlat a dát na jaře radši granulované... celý příspěvek >
Výsadba třešní a mráz, 21.4.2017
pro: host - xxx.xxx.241.241 (?) 20.4.2017 12:49, co máte summit na gisele 4. rok, máte samosprašnou nebo cizosprašnou, pokud víte?  Měla jsem Summit za cizosprašný, ale četla jsem nabídky na samosprašný v souvislosti s rouby na... celý příspěvek >
Výsadba třešní a mráz, 20.4.2017
Děkuji za rady, tak já to tedy zkusím zasadit. Loni jsem sadila za tepla a květnový mráz mi třešeň zahubil. Máme 600mnm, předpověď hlásí noční teploty pro příští dny -8, -4, -3, -4.  Myslíte že ty -4 již nevadí nebo počkat až na... celý příspěvek >
Výsadba třešní a mráz, 20.4.2017
Ale neriskuji tím že se mi chytne podnož, ale omrzne vršek? Lokalita Vysočina, chladněji tu má být víc a dýl.
Výsadba třešní a mráz, 20.4.2017
Prosím o radu. Zítra mi přivezou prostokořenné stromky třešní - venku teplota lehce nad nulou a poletuje sníh, v noci mráz pod nulou. Výhled je stejný pro příštích 5 dní až týden. Mám se snažit prostokořenné stromky nějak "udržet" např. zasypané... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika