Příspěvky uživatele - 51.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gala T - REX civt15, 27.10.2018 Obsahuje fotku
Gala T - REX je nový klon zasa popis na obrazku.
Evercrisp, 27.10.2018 Obsahuje fotku
V tomto jesenom čase vela firiem predctavuje novè odrody tu je Evercrisp popis si lahko vyhldate.
Odrůda Admiral, 26.10.2018 Obsahuje fotku
Nedalo mi to obvolal som známych na slo.aj morave, vápnite postreky sa ťažko rozkladajú na stromku keď postrekujete s Wuksal kalcium treba dat aj listove hnojivo draslo.Další zdroj použiva kyslomilnè hnojivo aby znížil ph.Na morave vyskúšali... celý příspěvek >
Aké má plody podpník St. Julien, 20.10.2018 Obsahuje fotku
Možno sa to bude zdáť už smiešne že sem zase dávam prispevok o tejto slivke, ale zaujalo ma to ju sledovať koľko vydrží foto dnes ešte visia na strome už sa trošku zmrštujú sú suché chuť je mdlá.
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 8.10.2018 Obsahuje fotku
Daník to čo si napísal je ok, ja som pred 2 týždňami na Facebook a messenger preto lebo som chcel spoznať zahradkarov aj v zahraničí čo na moje prekvapenie bolo úspešne, napisali mi viacerí dopisujem si zo srbom a ten mi napísal že čítal zahradu.cz a... celý příspěvek >
Jofela, 8.10.2018 Obsahuje fotku
Mňa stoho asi porazí, toto teplé počasie prebralo slivku Jofelu začala kvitnúť. 
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 8.10.2018 Obsahuje fotku
Včera som čítal o marhulke Pieve je chutovo vyborná sladká, velmi aromatická v zahraničí ju čisto vsádzajú do chladných oblasti.
Švestka Topfive, 8.10.2018
Topfive som kupil v r..2010 nemá moniliu, nemá šarku je to fakt u mña dobrá slivka.Bežné postreky ako na ostatnè slivky.Toptaste prvè 2 stromky zakupené v r.2008 tiež snimi nemam problémy.Včera som tel. z jedným záhradkárom a on ma 2... celý příspěvek >
Jofela, 7.10.2018
Teraz som telf.s priatelom záhradkárom od Levíc, ešte má plody na Jofele vravel vynikajuca slivka stále drží na strome a je to chuťovka.Kupoval žlte belice pred 3 rokmi u pana pešku stareodrudy.org spravil prvý kvas 150l vravel dal som dole veko... celý příspěvek >
Lotte, 29.9.2018 Obsahuje fotku
Jeden dobrý priatel záhradkár zo srbska mi poslal stranku novej nemecjej marhulky Lotte na obrázkoch je na vrchu stranka natukajte si ju a pozrite si odrody.
Aké má plody podpník St. Julien, 29.9.2018 Obsahuje fotku
Zasa som bol pozrieť túto slivečku bez monili a stale sa drží tak dlho.
Jeromine, 28.9.2018 Obsahuje fotku
Jeromine som dnes obral jablká nadherné uskladnené v pivnici som zvedavý ake budú chuťovo.
Jofela, 28.9.2018
Dnes koštovaná posledná zabudnutá slivečka Jofela 29 Brix.
Farclo, 28.9.2018 Obsahuje fotku
Farclo posledné plody dnes koštovanè sladšie suchšie bez štavi trochu popraskanè po dažďoch.
Rivercot 9, 28.9.2018 Obsahuje fotku
Austrálska šlach.stanica predctavila 17 nových odrôd marhúľ jedna z nich Rivercot 9, šlachtili ich 35 rokov zamerali sa na chuťovè vlasnosti hlavne sladkosť aroma.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika