Příspěvky uživatele - 138.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Líska Lombardská červená, 21.1.2018
Mám Lombardskou červenou pár let, ze stromku je keř. Pár oříšku má každý rok, hodně oříšku je prázdných. Letos zasadím vedle ní dva řízky kvůli opylování a trochu keř prosvětlím. Víc nevím jak ji pomoci, jen co jsem tady vyčetl.   snad ji... celý příspěvek >
Nej odruda a nej zklamání 2017, 24.11.2017
Já se přiznám, že už to nemám kam zasadit. Asi 10 kousků jsou roubovaný, asi okolo 22 z řízků a 3 kousky ještě po němcích, vlastně po farářích. Mám už zákaz výsadby od manželky. Litoměřicko.
Nej odruda a nej zklamání 2017, 23.11.2017
Mám z řízků MOPRU většinu hlav a letos i přes mrazíky úroda jak hrom. Ani jsem to nečekal. Kolegovi podemnou všecko pomrzlo. Mopr je bezva chuťově, jen ho na jaře preventívně postříkám proti houbě a plísní a tím stříkání končí.  doporučuju,... celý příspěvek >
Řízkování a mšička révová, 23.11.2017
Mám pár desítek hlav na zahradě z řízků a páč jsem už v,,dědkovském,, věku a pomalu zahradu předávám nejstaršímu synovi, tak jsem radši právě kvůli mšičce zakoupil na moravě pár roubovaných rostlin aby něco na zahradě zůstalo, kdyby se ta mrcha... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika