Příspěvky uživatele - 138.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uz nekde uzraly tresne?, 18.5.2018
Tak jsme jich pár snědli a dali se do nich špačkové, takže zítra tam už nic nebude. Začaly hnít, špačkové jsou mrchy, zbytek na špičce je už jejich.
Uz nekde uzraly tresne?, 16.5.2018
Dnes jsem donesl tři třešně ženě na zkoušku. Syn je utrhl z,,Májovky" a abych je dal mámě. Letos jich je málo, a byl tam na nich i místní kos. Žena byla překvapená, prej byly dobré a ne jen pecka. Letos strom odpočívá, vždy jich měl fakt hodně.
Réva, 4.5.2018
Mám problém Bredíku. Vedle sebe mám tři,,Mopry", loni chytly nějakou nemoc, vyrostly výhony asi 30cm a pak se růst zarazil. Na listech byly skvrny a ty skvrny pak uschly a z listu vypadly. Letos to má jen jeden keř ale se bojim že se to přenese i na... celý příspěvek >
Třešeň Kordia - co se děje?, 25.4.2018
je to meruně.
Ladění motoru křovinořezu, 17.3.2018
Řek bych že to poladí jen technik s počítačem, jednou za pár let to ta mašinka potřebuje. Pila i křovinořez nám chytá na druhý pokus. Nemám náladu se na zahradě šťourat se šroubovákem v motoru. Na zahradu mám 7km, tam jedu pracovat ne se v tom... celý příspěvek >
Neudržovaná réva vinná, 13.3.2018
Snad se ve vsi najde jeden člověk co by to víno snížil a dobře ostříhal jen na pár oček, než ta réva začne,,slzet,, po střihu. A zároveň tě to stříhání naučí.
Doporučte hrusen, 7.3.2018
Mám dvě Klapovky, jsem naprosto spokojen, nakládané jsou k masu vynikající, chutné i ze stromu. Ob rok jim nasypu trochu NPK. Dobrá odrůda, skvrny na listech má ale není to hrozné. Sousedovi neporoučím, ani nic nestříkne, takže postříkat zbývá na mě.... celý příspěvek >
Roubování na kořen, 23.2.2018
Bavil jsem se s ruským dědkem, zde bydlící a ten mi vyprávěl že se to na Ukrajině roubuje na kořen, jen už nevím, co to mělo bejt za stromek. Prej nekecá ale prej je to divnej pohled na takový stromek.
Můžou stromky zmrznout?, 23.2.2018
Hrozí mrazy bez sněhu, zalejvej je, malé broskve a meruňky. Nezmrznou, spíš uschnou. Přesadil jsem malou meruni a zalejvám ji taky. I angrešt nový. Radši.
Roubovance révy a mráz, 23.2.2018
zasypat hlínou, chvojím. Jen co bych udělal já v této situaci před ohlášenejma mrazama. Já sázím řízky a roubované sazenice kupované jen na jaře, když už je země trochu prohřátá. Na podzim ne. Jsou hlášeny mrazy -22, to bude asi jen na horách... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 23.2.2018
Vloni jsem se bál mrazů a on to byl co se révy týče nejlepší rok, a vlastně všeho. Jen jablek bylo méně. Divil jsem se co ta příroda umí. Soused podemnou pohořel, neměl nic na zahradě. No jo, zahrada na kopci.
Motorová pila Partner 422, 19.2.2018
Mám Partnerku 351 už 20 let, jen jedna porucha, ucpaný benzín, vyčištění, seřízení, filtr vzduchu, prostě opět to chodí na první škubnutí. Nekupovat,,krám,, za 2tisíce, to je neustále práce na pile, ne práce s pilou. Omrknout ceny Stilky... celý příspěvek >
Krmení ptáků, 9.2.2018
Krmíme sýkorky slunečnici a oni nám za to ožerou víno anebo meruňky, myslím očka na jaře.
Ako ju ostrihať?, 27.1.2018
já bych ji nechal trochu rozrůst až těch větví bude mít víc, dal bych ji trochu,,nažrat,, hnoje nebo npk. Ona se rozroste, neboj, jen ji dávej vodu a to žrádlo.
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 27.1.2018
Loni jsem měl asi kliku na zahradě. Po těch mrazech na jaře jsem udělal kříž nad budoucí úrodou. Hrušek a jablk bylo sice o trochu míň ale jinak se zadařilo. Nejvíc mě překvapilo víno, hrozny nádherné, velké, třešní dost, višní dost, rybíz i angreštu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika