Příspěvky uživatele - 243.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 10.5.2017
Šroubovák mám z Aliexpresu, ale určitě bude i na Ebay či jinde. Na tamnější poměry byl docela drahý - i s poštovným 2 USD. Musíš hledat pacman screwdriver. Dostane se koupit i u nás - zadej si seřizovací šroubovák walbro/zama a něco ti to najde.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 9.5.2017
Pokud chcete něco silnějšího než "klasiku", tak Honda bohužel silnější čtyřtakt nemá. Pro vaše účely se hodí opravdu spíš Dolmar 4300.4U. Cena je s bohatou rezervou ve vašem limitu a je to profesionální stroj včetně profi odpružení.
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 8.5.2017 Obsahuje fotku
Pokusím se vysvětlit ještě jinak. Studený start - páku sytiče dát dolů a po nastartování ihned začít dávat páku nahoru. Pomalu aby motor nechcípl, většinou stačí max. 10 vteřin. Běh motoru musí být následně VŽDY s vypnutým sytičem, tedy s... celý příspěvek >
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 7.5.2017
Vyzkoušejte start se sytičem, jestli to pomůže. Myslím se standardní svíčkou. A dejte prosím pak vědět, jak jste dopadl.
Výběr sekačky, 3.5.2017
Pokud byste zvolil HECHT 5484 SXE, tak doporučuji koupit v DE - aktuálně v akci za cca 9350,- Kč. Samozřejmě pokud to máte blízko.
Výběr sekačky, 3.5.2017
Za mě HECHT 5484 SXE. A proč? Právě pro SPOLEHLIVOU převodovku (francouzská GT) a osvědčený (byť čínský) motor 135ccm. Jsem majitelem 5484 SX bez elektrostartu a stále mě sekačka udivuje svou robustností a spolehlivostí vzhledem k ceně. Start... celý příspěvek >
Zkušenosti se sekačkou Stiga Combi 53 SQ BW Honda, 22.4.2017
Zajímalo by mě, dle čeho posuzujete kvalitu, když dle Vás ve 46 žádná není. Já mám Hecht 5484 SX a vzhledem k tomu co musí na mém pozemku vydržet, mi přijde kvalitní i spolehlivá. Sekám s ní skutečnou plochu 1600m2, přičemž trávu přerostlou,... celý příspěvek >
Seřízení karburátoru, 17.4.2017
Dobrý den. Povedlo se někomu seřídit bohatost směsi? Lze to vůbec u karburátorů pro sekačky?
Sekačka honda gcv 160 špatně startuje, 15.4.2017
Až se Vám to podaří vyčistit, skladujte sekačku na delší dobu VŽDY bez benzínu. Poprvé jsem benzínový motor skladoval s benzínem do kterého jsem přidal stabilizátor paliva BaS. Absolutně bez efektu.Z benzínu v karburátoru se zřejmě i tak odpaří... celý příspěvek >
Kosacka + krovinorez, 9.4.2017
Alko stejne jako Hecht, GTM, Fieldman a spousta jinych znacek pouziva jak motory B&S jako top nabidku, tak cinske motory pro hlavni nabidku. Ja se po zkusenostech cinskych motoru vubec nebojim. Muj osobni nazor je, ze vydrzi to same co Briggs. Videl... celý příspěvek >
Teče víčko nádrže rotavátoru, 29.3.2017 Obsahuje fotku
závit šroubku
Teče víčko nádrže rotavátoru, 29.3.2017 Obsahuje fotku
Takže jsem se pokusil o řešení sám a vypadá, že to funguje. Do prostředního otvoru jsem dal šroubek, který otvor vyplnil, ale přitom neutěsnil. Hlavička je mezi víčkem a těsněním, takže šroubek nemůže vibracemi spadnout do nádrže. Dnes jsem... celý příspěvek >
Teče víčko nádrže rotavátoru, 27.3.2017 Obsahuje fotku
Případně máte nějaký nápad jak "přiucpat" odvzdušňovací otvor - stčit do něj něco, co bude bránit vnikání benzínu, ale zároveň to pustí vzduch?
Teče víčko nádrže rotavátoru, 27.3.2017 Obsahuje fotku
Celkový pohled na víčko
Teče víčko nádrže rotavátoru, 27.3.2017
Další foto
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika