Příspěvky uživatele - 166.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česká rajčata 2017, 27.9.2017
Pěstuji rajčata už řadu let, ale nejsem žádný odborník. Nejdříve to bylo pár desítek rostlin pro vlastní potřebu, pak se počet postupně rozšiřoval - pro širší rodinu, kolegy, přátele a teď už je to kolem 400 roslin ročně. Postupně jsem zkoušel různé... celý příspěvek >
Solinátor Intex - zkušenosti po více jak třech letech?, 24.9.2017
V našem případě nepomohlo omývání elektrod proudem vody ani koupel v kuchynském octě. Miloš
Solinátor Intex - zkušenosti po více jak třech letech?, 6.9.2017
Solinátor Intex mám již druhý, první odešel na začátku 4-té sezony. Začal se po 10 minutách od počátku cyklu vypínat a hlásit málo soli, přitom soli bylo v bazénu dost. Oprava odhadem technika v Intexu 1000 - 2000 Kč. Měl jsem možnost koupit od... celý příspěvek >
Admirál, 24.8.2017
Admirál - ČK na M26: první úroda byla skutečně okouzlující, fyziologická skvrnitost žádná, následně jen pár plodů a skvrnitost ojediněle. Letos prakticky všechny jabloně měly květy zcela zničné jarním mrazem, avšak Admirál svoui bohatou násadu... celý příspěvek >
Poznáte druh smrku?, 28.5.2017 Obsahuje fotku
Pro informaci - byla jsem v onom zahradnictví nakoupit traviny a při té příležitosti jsem se podívala více i na nabídku jehličnanů. S překvapením jsem zjistila, že mají mezi smrky i pár květníků označených jako Picea omorica Fasei. Pan Svoboda ml. si... celý příspěvek >
Poznáte druh smrku?, 22.5.2017
Pro pana Josefa: ano, to by odpovídalo, pán říkal, že tam rostou asi 15 let.. Ale bohužel sehnat někde ke koupi je dosti těžké. Našla jsem jen někde v Kostelci nad Černými lesy, výška cca 2 m za 1200,- Kč, ale není tam fotka a je to dost z ruky... celý příspěvek >
Poznáte druh smrku?, 19.5.2017
Vím jak to myslíte, ale včera jsem mluvila s mladým panem Svobodou a ten mi říkal, že to je nějaký druh Picea omorica. Údajně byl nazván Fassei, ale není si tím jist, zda to nebyl jen nějaký název "neoficiální". Nicméně mám se připomenout ke konci... celý příspěvek >
Poznáte druh smrku?, 17.5.2017
Děkuji, právě ve Svojkovicích tyto smrky rostou a tam mi je případně budou roubovat... ;-)
Poznáte druh smrku?, 16.5.2017
Právě, proto jsem psala o trpělivosti :-( Litomyšl mám daleko, jsem od Rokycan (u Plzně)...
Poznáte druh smrku?, 15.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za reakce. Všechny uváděné smrky jsou velmi hezké. Z uvedených druhů (pokud mohu soudit z obrázků dostupných na netu) to vypadá skutečně spíše na smrk ajanský, ale asi nějaký jeho kultivar... I ty větve jdou více vzhůru než aby... celý příspěvek >
Poznáte druh smrku?, 13.5.2017 Obsahuje fotku
Foto 3
Poznáte druh smrku?, 13.5.2017 Obsahuje fotku
Foto 2
Poznáte druh smrku?, 13.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, v jednom zahradnictví mají vysazeny tyto smrky. Bohužel je neprodávají a ani nevědí přesně, co je to za typ :-(Mně se moc líbí a ráda bych ho někde sehnala do mé zahrady. Pokud byste věděli přesné označení, budu moc vděčná. Smrky... celý příspěvek >
Pieris, 7.5.2017
Dobrý den, je krásný :-) Mohu se zeptat zda ho máte na slunci, zda je zamulčovaný a zda ho stříháte? A na zimu ho zakrýváte? Já vloni zasadila dva, na dvě různá místa a letos před asi měsícem při těch mrazíkách mi pomrzly nové výhonky, tak se... celý příspěvek >
Zničený (suchý) trávník, 26.4.2017
Nene na plíseň sněžnou to rozhodně nevypadá. O té něco vím a stekný problém mám i já. Je to totálně přeschlá tráva, ale proč?? po zimě?? Nedává to smysl. Plíseň potřebuje vlhko, to tady vidět není...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika