Příspěvky uživatele - 221.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy rozhodit semena trávy, 30.11.2017
Travnímu osivu nemůže vadit mráz, to by kolem nás dávno nic nerostlo. Vyséval jsem v prosinci mnohokrát a vždy se skvělým výsledkem. Stanislaw
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 23.11.2017
Herbicid = pesticid. Stanislaw
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 23.11.2017
'No, pokud jako zdroj čisté pravdy věříte tomu vysílání, tak to potom ano. To bude nepochybně ta hlavní a jediná pravda. Stanislaw
Česnek 2017/2018, 17.11.2017
Dobrý den. Do Olomouce to mám jen pár km. Sázet jsem začal 16. října a do dnešního dne rozhodně nic nevylezlo. Stanislaw
Česnek 2017/2018, 13.11.2017
Dobrý den. Přiznám se, že se pozdním termínem výsadby vůbec nezabývám. Mám zdravotní omezení a sázím tehdy, když jsem v pohodě. To foto je z 16. října, to jsem sázet začal. A pak jsem v dalších dnech pokračoval, protože toho do země dávám docela... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 13.11.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Sázím pomocí výsadbového prkna na kterém mám vyznačený spon stroužků napříč záhonem o šířce 120cm. Hloubka brázdičky 10cm, stroužky paličáku od sebe 12cm směrově bříškem orientované k jedné straně brázdičky.  Výsledek dle mého velmi... celý příspěvek >
Záhadný strom z Irska, 9.11.2017
Dobrý den. Smekám před vámi i před stromem. Parádní úspěch, ať se daří vám oběma. Ale pěkně jste napsal to ale na závěr. Já jen napíšu, že jeden výpěstek rozhodně neznamená, že tuto dřevinu je možné pokojně pěstovat kde se zamane, to je hodně úsměvné... celý příspěvek >
Záhadný strom z Irska, 8.11.2017
Té trpělivosti můžete mít klidně kolik chcete, ale hlavně hodně peněz na kupování stále nových sazenic, pokud je budete chtít pěstovat u nás. Už je to pár roků, kdy jsem byl krátký čas u jedné firmy, která pěstovala opravdu mohutné rostliny. Raději... celý příspěvek >
Lze zachránit polom smrku?, 6.11.2017
Pokud dokáže někdo vylézt až nahoru, tak vršek uříznout šikmo, aby případná voda dobře stékala. Ránu dobře zatřít třeba latexem a nechat svému osudu. Strom si sám vytvoří další terminál, spíše dva či více. Ostatně, to jistě znáte, dělávají se z nich... celý příspěvek >
Vrtalka pórová - co dál?, 5.11.2017
Proti čemu je třeba pórek chemicky ošetřovat? Na vrtalku stačí netkanka a je vystaráno. Letos vysazeno 170 sazeniček, skoro vše již sklizeno a ani jedna vrtalka. Stanislaw
Vrtalka pórová - co dál?, 5.11.2017
Nic složitého. Toto je letní pórek, který tak naroste zcela běžně. Letos jsem měl vysazenou podzimní odrůdu a pokud bych největší rostliny takto svázal, zcela jistě by měly přes jeden metr. Stanislaw
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 29.10.2017
Jeden mám na zahradě, právě jsem si ho byl prohlédnout a je zcela bez závad. Je ale pravda, že na něm mám asi nej fólii co se dá vůbec pořídit. Výhoda je rovněž klasický tvar fóliáku, protože vítr tu konstrukci přitláčí k zemi, kdežto kolmá stěna u... celý příspěvek >
Identifikace dřevin, 23.10.2017
Pane Josefe, já nic dávat nebudu, nejsem původní tazatel. Jsem žák prof. Hurycha, o němž jste tady kdysi psal tu smutnou právu. Ten nás vše naučil tak, že když jsem byl na stará kolena na výšce, tak jsem ani nemusel otevírat skripta. Často na něj... celý příspěvek >
Identifikace dřevin, 22.10.2017
A když dřeviny ještě nenesou plody? Co pak?
Identifikace dřevin, 22.10.2017
To ovšem cypřišek nutkajský taky. Stanislaw
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika