Příspěvky uživatele - 221.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 9.1.2018
Dobrý den. Zcela souhlasím s váma. Je velká móda v rámci netu na všechno nadávat, ale kdo zná, jak to udělat líp? Můj velmi dobrý kamarád pro tuto firmu dělal jistou záležitost a říkal mi, že v tom roce na jaře už měli 200000! objednávek. To se zcela... celý příspěvek >
Klanopraška, 9.1.2018
Dobrý den. Pokud máte někde poblíž místo, vysaďte ještě další rostlinu. Můj kamarád má u sebe vysazené 3 rostliny a mívá každý rok pěknou úrodu. Sám mám taky vysazené 3 rostlin asi dva metry od sebe, ale jsou ještě mladé. Stanislaw
Retezova pila Mountfield, 5.1.2018
Existují i osmiválcové pily. Pravda, jen na předvádění či soutěže, ale existují. A sám jsem skoro před 50. roky řezal s pilou SOLO TWIN, která byla dvouválcová. Stále je mají ve sbírkách nadšenci do pil. Osobně jednoho znám. Stanislaw
Jaký nůž na roubování?, 30.12.2017
Dobrý den. Nerozumím ocelím, teda ani nerezovým. Nicméně, od té doby, co jsem si přídil zahradnický nůž firmy Opinel, nenosím u sebe žádný jiný, a že jich mám opravdu hodně. A tento je vyroben z nerezi, má to dokonce napsáno pod vyraženou firemní... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017
Dobrý den pane doktore. Znám opravdu celou řadu profesionálních sadařů, ale nikdo z nich nepoužívá ulamovací nůž. Ostatně, to že ho někdo používá k roubování, jsem prvně četl až od Vás. Stanislaw
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017
Dobrý den. Firma Victorinox koupila firmu Wenger v roce 2005, čili to není nedávno, ale už je to pěkných pár roků. Stanislaw
Kvas Oskeruše, 28.12.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Dotaz to nebyl na mě ale v roce 2012 je v tomto vlákně můj příspěvek, že mám maličké stromky. Nechal jsem si jen jeden a ten vypadá dnes takto. Ta dole opřená lať je dlouhá 120cm. Ještě jsem ale nesklidil ani jeden plod. Jak vidíte,... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 28.12.2017
Za prvé, z příspěvku jsem nepoznal kdo ho napsal a za druhé, já jsem se určitě nezlobil, protože to neumím. Jsem vždy nad věcí. Nicméně si za svým názorem na desikací obilí pomocí glyfosátu stojím. Není k tomu naprosto žádný důvod. V době žní zbývá... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 28.12.2017
Dobrý den. Ve své době to byl běžný nůž, výrobcem Mikov. Sem tam se dá koupit na známém webu, kde lidi prodávají všechny možné věci, co už nepotřebují. Měl jsem ho dobře před 50. lety a střenka byla dokonce dvoubarevná. Z jedné strany takto zlatá a z... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 4.12.2017
V minulosti byly na obdělávání dnešních rozloh mraky lidí a výnosy zcela neporovnatelné. A taky bych netvrdil, že orba nezatěžuje životní prostředí jako kvalitní užití chemie. Vemte si, kolik přejezdů na stejné výměře spotřebuje traktor s pluhem.... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 4.12.2017
Tak tak, je to kombinátor. Nicméně, ten tak dokonale připraví půdu včetně seťového lože pro následnou plodinu, že jeho užití je skutečně bezvadné a energeticky je mnohem méně náročný. Ostatně, výnosy dnes mluví samy o sobě. Stanislaw
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 4.12.2017
A to ani ne, ale víte pro jakou následnou kulturu tu půdu údajně zrotavátorovali? Copak tam polaři asi tak pěstovali? Stanislaw
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 4.12.2017
Pane Walter, kde jste prosím viděl, že polaři obdělávajjí pole na podzim rotavátorem, který je mnohonásobně náročnější na energii než orba? Stanislaw
Česnek 2017/2018, 3.12.2017
Děkuji za potlesk, i vy jste mě potěšil. A to sice poznámkou o tom, že se za pár roků atd. Vzhledem k tomu, že mi zanedlouho bude 65 roků a jsem v ID, tak to bych i za těch pár roků byl skutečně vděčný. Nicméně nepěstuju nějaký česnek, ale parádní.... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 3.12.2017
No, patřím mezi jedince, kteří si sice v kalendáři nedělají fajfku po vysazení, ale česnek běžně sázím v září. Letos jsem začínal až 16. října a všechno za celé ty roky zcela bez problémů. Fuzarium vůbec neznám. Jen z nějakých strašidelných článků. A... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika