Příspěvky uživatele - 247.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace nexus, 9.11.2017
jaky typ bubnovyho filtru jste poridil Objednal jsem přímo u výrobce v Holandsku buben pro gravitační zapojení. Důvodem je, že tento výrobce u nás neprodává a vyhovoval mě nejen technickými parametry, ale dostal jsem i výbornou cenu. Výrobce se... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 9.11.2017
Pokud je průtok 20000 l a za něj dám čerpadlo 20000 l tak musí přisávat vzduch Nemusí, a nesmí, elektronika řízení filtru si to ohlídá.
Filtrace nexus, 9.11.2017
reakce na host - xxx.xxx.118.212 (?) 9.11.2017 21:36 Řekl bych hodně zmatek ve Vašich tvrzeních. Průtok bubnovým filtrem je dán na způsobem jeho zapojení (čerpadlově-gravitačně), počtem vstupních potrubí a jejich... celý příspěvek >
Schema kořenové filtrace, 4.11.2017
Letos jsem pořídil bubnový filtr a přál bych každému jezírkáři ochutnat ten rozdíl k lepšímu po instalaci tohoto vynálezu (údajně původní česká technologie pro ČOV)
Filtrace nexus, 1.10.2017
Samozřejmě, jedná se o typy Atman HP-4000, resp. HP-8000, nebo HP-12000. Všechny mám v provozu, každý ale na jinou aplikaci. Ten nejmenší vzduchuje filtr, ty větší foukají do guly. Pokud si dobře vzpomínám, jeden z důležitých parametrů při výběru... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 27.9.2017
Osobně mám výbornou a dlouhodobou zkušenost se vzduchovými kompresory Atman. Používají je i kámoši a jedou už několik let bez jediného problému. Porovnával jsem ve stejném vákonu se Secohem a Atman byl mnohem tišší. 
Vrš na odchyt ryb, 1.8.2017
Mám osobní zkušenost s odchytem větších ryb z jezírka. Potřebovali jsme odlovit uniknuvšího sumce do koupacího jezírka a kamarád rybář poradil jít na lov v noci, kdy jsou ryby v klidu. Použil jsem poměrně silnou ruční svítilnu, kterou jsme posvítili... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 4.5.2017
Klidně můžete zkusit 120micro, můžete třeba i 60micro. Záleží jen na Vás, jak často můžete přijít k sítu a to vyčistit. Můžete to čistit třeba 3 x za den, jak dlouho to vydržíte? Týden, měsíc, sezonu??? Takže jaké síto zvolíte nakonec nerozhodne, jak... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 1.5.2017 Obsahuje fotku
video je zde. vložení videa je jednoduché, viz foto.
Jak zakryt černou folii?, 19.4.2017 Obsahuje fotku
I když to možná na první pohled nevypadá, také mám foliové jezírko...
Startovací bakterie, 18.4.2017
Přijeďte se podívat k nám do Polabí, 30cm a jste na žlutém písku. Studnu mám kopanou jen do 3m, voda pouze na závlahy, resp. jezírko.Kolem dokola hektary intenzivně obdělávané půdy, úroda 3x do roka. Fakt si myslíte, že ty živiny, které půdě zákonitě... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 13.4.2017
Možná jsem to přehlédl, ale vypadá to, že máte filtraci zapojenou v čerpadlovém zapojení? Známý má originál Nexus v čerpadlovém zapojení v koupacím jezírku a docela často musí čistit čerpadla, protože se mu zanáší řasou (jedná se o velmi exponované... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 7.4.2017
Čtu se zájmem toto vlákno. Máte to řemeslně dobře udělané, pokud Vám to zatím nikdo nepochválil, tak se stavím do čela. Myslím že zkušenosti ze stavby budou pro mnoho lidí inspirací. Rady zadarmo a v češtině. 
Startovací bakterie, 25.3.2017
Voda z řádu, tak tam bude asi největší problém chlor.  Já mám jako zdroj vody též studnu (ne vrt), ale bohužel mám okolo velká pole a zvláště v období hnojení může být s kvalitou studniční vody problém. Přece jenom zvýšený obsah dusíku,... celý příspěvek >
Startovací bakterie, 24.3.2017
Pán co je ve firmě jistě rád poradí, aby co nejlíp prodal. Když vidím zase Kata za tisíce. Historie se opakuje, už jsme to tu řešili. A jak napsal Beny: Je ale otázkou, jestli hlavním důvodem není předimenzovaná filtrace... to bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika