Příspěvky uživatele - 225.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nůžky z Lidlu, 14.10.2017
Taky už mě Fiskars poslední dobou štve, ale z vlastní zkušenosti musím přiznat, že jakékoli jiné nůžky jsou oproti Fiskarsům tak na 40% uživatelské přítulnosti.  Taky jsme hledali náhradu za nůžky Fiskars, sešlo se nám jich doma při tom... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 11.10.2017
Přehodit cedulku (pokud tam ta cedulka vůbec je) tak, aby měl zákazník pocit, že si koupil, to co chtěl, zase až tak moc odbornosti nevyžaduje.  Naše dva stromy Toptaste jsou taky každý jiný a Pawpaw taky není to, co mělo být. Všechno... celý příspěvek >
Neznámý stromeček na zahradě, 4.10.2017
Vrba jíva?
Asimina Triloba, 1.9.2017
Možná to nechutná lidem, kteří mají po požití asiminy podobné zdravotní problémy jako někteří lidé v zemích, kde je asimina běžná. Zkuste si vyhledat "Intolerance to Pawpaw" na permies tečka com nebo jiné články na obdobné téma třeba ze Slovinska... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 1.9.2017
Ke klíčivosti semen asiminy: Semena z loňských plodů mi po stratifikaci začala klíčit začátkem června, zatím jich vyklíčila asi polovina z cca dvaceti, poslední se právě chystám vyset do květináče. Asiminy mají dlouhý kůlový kořen, proto se používají... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 28.8.2017
...vědci zkoumali více než 300 druhů fungicidů a pesticidů a pozorovali jejich vliv na mozkové buňky. Ukázalo se, že jeden druh fungicidu, strobiluriny, v mozkových buňkách způsobil genetické změny, jaké lze často pozorovat i u lidí, kteří trpí... celý příspěvek >
Síť na ochranu rybízu, 19.8.2017
Letos zasíťované rybízy nezlikvidovali ptáci, ale mouchy, mraky much, a vosy. Sklidit se daly jen ty chráněné netkanou textilií.
Vosy - jak na ně?, 19.8.2017
Keře muchovníků, kanadek a podobně halíme do netkané textilie sepnuté kolíčky na prádlo (tak, že není problém kdykoli sklízet i po troškách), u země zatížené cihlami... nic jim nedáme :).
Černy jeřab (Aronie), 7.8.2017
Před lety jsem zastrkal dvacet třiceticentimetrových řízků aronie Nero do záhonu s malinami a úspěšně jsem na ně zapomněl. Po dvou letech jsem tam našel šest zakořeněných rostlin, ze kterých jsem vypěstoval stromky. Oproti stromkům, které mám... celý příspěvek >
Co to je?, 6.8.2017
Ambrózia palinolistá (Ambrosia artemisiifolia)
Šedý povlak na listech dubu, 31.7.2017
Padlí dubové
Kde se už nedá zahradničit?, 31.7.2017
Výše extrémního sucha v Česku závisí např. na výši dotací na výstavbu vodních nádrží v určité oblasti. (Ano, hodně toho je špatně - scelené lány, špatně volené plodiny, zkanálované toky řek... ale s tím vším by si ještě příroda poradila,... celý příspěvek >
Javor cukrový (Acer saccharum), 22.7.2017
Substrát - nepoužít kupovaný. Dokud "výrobcům" substrátů nedojde, že pokud v jejich výrobku lidem "pochcípají" jejich vypiplané sazeničky, tak v několika příštích letech si se svými substráty můžou tak jedině navršit hromadu, na které ani plevel... celý příspěvek >
Problémy s malinami, 15.7.2017
A jaký má smysl nechávat si místo maliniště chovnou stanici na bejlomorku? Nám stříhání pomohlo, postupně jsme ji vytlačili a už pár roků je klid. Dlouho ale už nebude, soused pěstuje svoje maliny obdobně jako vy.
Problémy s malinami, 15.7.2017
"... bejlomorka, boť všechny výhony mají na podzim nad zemí na stonku bouli." Opravdu jediné rozumné je výhon ustřihnout. Pokud je tam boule, tak asi nemá smysl hledat ještě jinou příčinu. Ad2 - lapač vos z PET flašky a do něj třeba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika