Příspěvky uživatele - 156.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 25.10.2017 Obsahuje fotku
Este jedno foto stejneho stromku.
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 25.10.2017 Obsahuje fotku
Myslim ze sme objednavali zo stejneho zdroja- sudiac podla kartona a folie -ale mozno sa mylim.Kupil som 2ks na M111, jeden ten s tym lepsim korenovym systemom som stihol vyfotit.Ten horsi mal o polovicu menej korenov, ale stale podstatne lepsie nez... celý příspěvek >
Black diamond apple, 25.10.2017 Obsahuje fotku
Black Oxford 2
Black diamond apple, 25.10.2017
Black Oxford
Black diamond apple, 25.10.2017 Obsahuje fotku
Je to tak realna farba Black Diamond nebude cierna.O odrode Black Oxford uvadzaju ze sa da skladovat dlhsie nez 6mesiacov.
Black diamond apple, 24.10.2017
Na webe pisu ze Black oxford je nejaky kultivar prepojeny s Coxovou renetou ktora tu mnohym chuti.To doteraz "neexistujuce" jablko by mohlo mat v reale aj celkom dobru chut .
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 24.10.2017
Na korbac treba 3ks z toho jedna na A2 jak tažen.
Black diamond apple, 24.10.2017
Odroda Black Oxford je dalsia, znama od r 1790
Black diamond apple, 24.10.2017
Nie vsetko je photoshop resp sa to da zvalit na fake.Tito australcania pestuju podobne a urcite bude podobnych odrod viac.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 24.10.2017
Mam tiez uz davnejsie objednane z crz.sk, zatial nic neprislo, vam uz dorazila objednavka?
Admirál, 24.10.2017
Iste, ale na dotaz odpisal ze na Slovensko neposiela 
Kam se poděl Šampion?, 24.10.2017
Je to pravda.Informacie z tohto webu su poklad a usetria kopu casu a chybnych krokov.Vdaka patri vsetkym ktori tu prispievaju.Vznika tak databaza a zdroj informacii ktory je nenahraditelny.Ochota a zapal podelit sa odpovedat na otazky castokrat... celý příspěvek >
Jablon I18/1 krizenec Elstar xTopaz, 22.10.2017
Skusenost nemam.Ale tiez som si ju vsimol na Lumigreen.sk a ten pravdepodobne berie jablone z Fytosu.Podla fotiek co tu boli v diskusii.Tiez by ma zaujimali skusenosti s touto jablonou.
Sadba stromu, piscita puda, 22.10.2017 Obsahuje fotku
poda
Sadba stromu, piscita puda, 22.10.2017 Obsahuje fotku
Poda pod Lucasovou hruskou ktora uz 20 rokov plodi.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika