Příspěvky uživatele - 248.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za keř, 18.10.2017
Brslen fortuneův, asi "Emerald Gaiety"           Lída
Jabloň - poraďte prosím jakou?, 17.10.2017
Ještě pro úplnost doplním - "probírka" nebo "propad" plodů se týká doby růstu jablek během léta (nějaká doba před vlastní sklizní).  Propad nastává většinou v červnu, kdy část nasazených plůdků opadá. Pokud chce mít pěstitel jablka větší,... celý příspěvek >
Vysadili byste si znovu Hanitu?, 17.10.2017
Dírky mi nevadí, šarku na listech zatím nevidím, moc mi chutná a plodí celkem dost, takže Hanitu znova ano.           Lída
Nevíte, jak se jmenuje tahle překrásná růže?, 17.10.2017 Obsahuje fotku
Ono může barevně klamat fotka. Jemnější víc do růžova jsem našla tuhle : Zephirine Drouhin (syn. Belle Dijonaisse), má být téměř bez trnů a snést i mírný stín.           Lída
Nevíte, jak se jmenuje tahle překrásná růže?, 16.10.2017 Obsahuje fotku
Když jsem si zadala "pnoucí růže poloplná", tak na mne vykoukla tahle růže Dr.Riggers mutace. Nemohla by to být ona? A švargová jméno neví?          Lída
Merkur, 16.10.2017
Admirál na M9 a Merkur na M26 má Strážnice, ale neposílají .  Lída
Traviny, 15.10.2017
Máte pravdu, p.Josefe, psineček má klásek podle fotek uspořádaný přeslenovitě.           Lída
Mrazuvzdorné trvalky, 15.10.2017
Souhlas s Konvalinkou, už jsem to v poledne nestihla napsat, spěchala jsem na autobus.           Lída
Traviny, 15.10.2017
Ta druhá je psineček výběžkatý. Dokáže přelézt z trávníku doprostřed záhonu, cestou mírně zakořeňuje. Ale dá se dobře tahat. Dřív jsem ho neznala, teď se množí docela dost.            Lída
Mrazuvzdorné trvalky, 15.10.2017
Spíš než jen klasické trvalky bych volila nějaký nenáročný stálezelený keřík (brslen fortuneův, zimolez kloboukatý ap), k tomu jednu středně vysokou trávu (třeba dochan, rákosík japonský) ap) a pro oživení polštářovou převisající trvalku (třeba flox... celý příspěvek >
Mrazuvzdorné trvalky, 15.10.2017
Slunce? Stín? Má dole odtok? Jinak je nutné dát dolů drenáž.           Lída
Velké ostružiny, 15.10.2017
Velkých ostružin je více odrůd, pokud chcete určitou, kterou vidíte u sousedů, poproste je, ať vám nechají zakořenit vršek výhonu (dlouhý výhon ohnout k zemi a nahrnout zemí). Jinak potřebují slunce, dostatečnou zálivku a před zimou je dobré k nim... celý příspěvek >
Neznámý strom, 13.10.2017
1) svída           Lída
Japonský javor zastřihnout či nikoli?, 12.10.2017
Na netu doporučují řezat v letním období. zjara teče míza, přes zimu rány namrzají.           Lída
Jabloň - poraďte prosím jakou?, 12.10.2017
Teď mám objednaný Ligol, měl by mít také dlouhou skladovatelnost a na chuť je vynikající (kříženec s GD), moc mi chutnal.          Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika