Příspěvky uživatele - 194.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 8.1.2015
Přečetl jsem vše a určitě je pravda, že deflektor je primárně určen pro bezpečné sekání aby nevyletěl např kámen a někoho za strojem nezranil. Z koušel jsem sekat bez deflektoru, protože když je tráva opravdu výživná a mokrá, i deflektor ucpe kanál,... celý příspěvek >
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 6.1.2015
Neporadil. Mám úplně stejný problém. Pane Vysloužile, vyjímečně, opravdu vyjímečně, nemáte pravdu a neodpovídáte k věci. Jezdím na chalupu, mám hektarovou zahradu. Menší část "vpředu" sekám do koše, ale sad a zel. zahradu jen s... celý příspěvek >
Magnolia stellata - 2. kvetení, 4.8.2014
ano, také mně, byť slabě kvete a to téměř každý rok Pavel
Stroj Honda nefunguje na český bezin, 30.7.2014
Já jsem došel u Hondy sekačky až k novému karburátoru za 8 tisíc a od té doby důsledně stabilizátor do každé nádrže. Ani Verva nebo Maxx od OMF není bez biosložky, jen je to složka tzv. druhé generace vožená z Rakous. B a S tímto netrpí, Honda je... celý příspěvek >
Přemnožení špačci na třešni, 7.7.2014
Mám stejný problém, sítě jsou dobré, obvzlášť uvázne-li jeden špaček a uhyne v síti, kolegové se přece jen trochu bojí. Kachňáři mi vykládali, jak za komančů žrali racci kachnám žrádlo na metráky, tak postřelili racka a uvázali ho na kraj rybníka a... celý příspěvek >
Přípravek na rovnání klikovky motorů sekaček, 3.7.2014
Chcete nákres přípravku pro motor na zahradní sekačku, autobusový motor, nebo motor tlačného remorkéru Beskydy. Vy asi nejste strojař, že?
Kompost, 24.6.2014
Měříte šuplérou?
Nekvetoucí rododendron, 27.5.2014
Myslí, že se to stalo tím, že rododendrony byly připravené o dost dřív než normálně a zasáhly je mrazíky a to je zarazilo. Mně takto nevykvetl ani jeden ze čtyř rododendronů, na jednom byly tři květy, jindy stovky. Přičítám to mrazíkům a časnému... celý příspěvek >
Malotraktor Tip Robot zkusenost, 20.9.2012
Myslím že není, opačně, z vari na robota něco dáte, ale z robota na vari asi těžko. ale já bych se tak nebál, netváří se že jsou na bankrot a kromě spojek, tam je všechno opravitelné i mimo výrobce, motor je briggs a to ostatní je taková obyčejná... celý příspěvek >
Česnek bez stroužků, 13.7.2012
Ne
Dve hlavičky cesnaku, 2.7.2012
Jsem třetí v pořadí, kdo na to koukal včera jako vrána, ví někdo, proč se to děje? Pavel
Zvedák na zahradní traktor, 30.5.2012
Sdělím svoje zkušenosti. Po šesti letech soužití s žacím traktorem Wisconsin Riviera 120 vím, že čistit žací mechanismus je nutné, jinak traktor blbě hází do tunelu. Místo zvedáků používám řetězovou kočku, kterou přivážu za přední nárazník, napřed... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika