Příspěvky uživatele - 194.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrbové proutí pro živý plot - kde sehnat Střední Čechy?, 4.7.2017
Střední Čechy je široký pojem. Košíkářské, už zanedbané vrby máte například u mostu Na Štěpáně u Kelských Vinic přes Labe u Mělníka. Na pravém břehu, prosím, hned za mostem.
Pryskyřník, 19.5.2017
Dobrý den, na cca 1ha zahradu jsem použil prostředek Dicopur. Musí se ale stříkat zjara, kdy rostliny jsou malé a citlivé, teď už je pozdě.  Trávu jsem vozil sousedovic kravám,  pro které je pryskyřník hořký. Stejně tak pro králíky.... celý příspěvek >
Pěstování česneku pod černou netkanou textilií, 18.5.2017
textilii a hezký
Mráz, 24.4.2017
Díky,  to tak zatím je, snad pomohla stěna stodoly u které meruňky jsou. Pavel
Mráz, 24.4.2017
 Nemyslete si, neunikly ani v pátek. Kaluže všechny zamrzlé. Magnolie na totál, ani nevím kolik ta vydrží.  Třešně ožehnuté a meruňka se tváří že je OK, ale jak se to pozná hned, nebo se musí počkat, až plůdky opadají?  Ono... celý příspěvek >
Přežijí ohořelé túje?, 13.4.2017
Na Váš příspěvek a příspěvek Daníka, jakkoli máte pravdu, platí to, co napsal p. Vysloužil. Paní je devadesát a jak dlouho tu bude?  Nastěhují se tam její vnuci a máte ze sporu o dvacet, třicet tisíc záš´t na dvě generace. Budou se na to... celý příspěvek >
Limské fazole, 11.4.2017
jestli chcete pěstovat fazole z Madagaskaru tak jste bu´d velký entuziasta, nebo absolutní neznalec. Víte kde je Madagaskar a co tam pěstují? Maniok, banány, rýži a kokosy. nevím jestli je to kompatibilníse zemí s bramborami a pšenicí. Uvidíte, když... celý příspěvek >
Topení dřevem z palet, 13.10.2016
Když na stavbě zbydou palety, které jsou nevratné, naložím je na přívěsný vozík, když jich je dost vezu na chalupu, řežu pilou Stihl a cirkulárkou, nadávám při tom a pak topím v kotli. K tomu (po řezání) večer piju lepší italská a moravská vína a... celý příspěvek >
Topení dřevem z palet, 12.10.2016
Napřed bychom si měli definovat ty pochybné země  vy jmenujete Mexiko Brazílii a Panamu, kolik palet z Mexika tady je?  Leda když přijde tuna koksu zabalená smrˇštovací folií dealerům, to věřím že je pochybné. Ale proč je Indie dle... celý příspěvek >
Topení dřevem z palet, 12.10.2016
O Fe jsem to myslel jako vtip, nevím zda železo v podobě ohnuté 60 tky hřebíku je pro broskev přijatelné, asi moc ne,  Spíš jde o pneumatiky zahradních traktůrků a bosé nohy. Hřebík i vypálený vydrží v kompostu a záhonu mnoho let. Já jsem... celý příspěvek >
Topení dřevem z palet, 11.10.2016
Konečně rozumný příspěvek, paletami se topí běžně, jen popel musíte vyházet do popelnice a ne na záhon, protože v popelu je krom draslíku a jiných prospěšných prvků nadmíru prvku Fe v nadkritickém množství takovém, že i popelnice bude při... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 19.7.2016
Souhlasím s Ferdou.  Azbest je hornina a nebezpečný je tím, že se vdechuje v množství takovém, že se vlákna, která se dále štěpí dostanou do plicních sklípků a tam se dále rozdělují na menší a menší kousky a plíce se začne bránit obalováním... celý příspěvek >
Usychající brambory - počasí, 1.7.2015
Sleduji sucho na stránkách chmu a intersucho a řekl bych že nejsušší je určitě jih Moravy, Pardubicko a střední Čechy, kde je to horší než u Vás v tradičním stínu Krušných hor. Ale dobré to asi není nikde, již druhá zima bez sněhu tedy deficit ve... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoní - vše co potřebujete vědět, 21.5.2015
Jsem tady dobře ohledně kadeřavosti broskvoní?
Pracovní čtyřkolka, 14.1.2015
Jsem tak jeden z těch, co neví co s prachama a mám pracovní čtyřkolku. Jezdím s ní do lesa na dřevo, tahám za sebou klidně 1,5 prm, ale po rovině, ne z kopce. Naviják není na stahování v žádném případě vhodný. Několikrát jsem si s ním potáhl visící... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika