Příspěvky uživatele - 240.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt a rybíz 2017, 18.4.2017
Zdravím. Taky jsme o ně přišli, nezbylo na nich z plodů skoro nic. Letos jsme je provizorně zblili do netkanky a plachtet co jak zbylo. Na stromkových angreštech je kupka slámy a jutové pytle, jestli to k něčemu bude nevím.  Do budoucna to... celý příspěvek >
Vzdálenost živého plotu od pletiva, 7.4.2017
Zdravím. Podědili jsme tůje u plotu po předchozích majitelích a už se těším, až je jednou zlikviduju. Zatím plní funkci větrolamu na severní straně. Jsou o něco víc než 0,5m od plotu, tráva za nimi skoro neroste, berou jí vodu i světlo. Udržely... celý příspěvek >
Popínavé letničky v nádobě, 31.3.2017
Hm, dávám je tam, ale není to v mém případě žádná sláva. Zuzany docela ok, hrachory tu nejdou ani ve volné půdě, lichořeřišnici sežerou dřepčíci. Nádobu volím podle toho, kolik toho tam chci mít a kde bude stát - na výhni dávám větší, ale většinu mám... celý příspěvek >
Půdopokryvné trvalky pod stromy, 31.3.2017
Kakosty - je jich spousta odrůd, malých i větších.
Pěstování malin (ostružin) v nádobách, 29.3.2017
Zdravím. Na netu jsem viděla fotografii malin pěstovaných v nádobách, ale bez popisu. Podobné obrázky byly i v Knihovničce Zahrádkáře věnované drobnému ovoci. Tady na fóru jsem o tom zachytila jen drobnou zmínku. Může mi někdo znalý věci... celý příspěvek >
Odroda ribezli na vino, 21.3.2017
Zdravím. Zkuste na netu pohledat stránky Sempra Velké Losiny - mají tam popis různých odrůd (i když ne všechny), je tam i určení oblasti pěstování a vhodnost ke zpracování, výtěžnost... aspoň nějaké podrobnější info. Vybírala jsem podle toho před... celý příspěvek >
Velká rostlina/strom vhodná celoročně do bytu, 21.3.2017
Vyrostli jsme s bratrem v domácnosti obložené různými fikusy a mosterami, nejedli jsme to, žijeme. Kocour rovněž. Moje tři malé děti žijí s vícero drobnolistými fikusy a obří monsterou a okus jedovatých listů je teda nezajímá. Naše tři kočky rovněž... celý příspěvek >
Lilie - doba květu, 17.2.2017
Velmi děkuji za radu, takto mi to stačí.
Ohraničení zeleninových záhonů, 25.1.2017
Taky to tak máme na chalupě, po letech bez ničeho nebo s prkny. Ale máme jich víc, tak jsou položené jedna vedle druhé. Jdeme po cestičce, neskáčeme panáka. I s coby těsně docenti a přescenti se neproboříme nijak hluboko, na podzim se to jednoduše... celý příspěvek >
Lilie - doba květu, 24.1.2017
Dobrý den. Chci se zeptat nějakého zkušenějšího liliáře, zda jsou kromě rozdílů v nárocích na pěstování i nějaké rozdíly v době kvetení. Mám ráda lilie a chtěla bych svůj malý liliový záhon zvětšit a hlavně oživit novými odrůdami tak, aby se co... celý příspěvek >
Lilie - množení pomocí listů, 18.1.2017
Zdravím. Na zahraničním webu jsem našla krátkou infomaci, že kromě výsevu, dělení cibule na šupinky a množení pacibulkami v paždí listů je možné použít i samotné listy. Odlomit, případně ponechat i kousek stonku, ošetřit stimulátorem a nechat... celý příspěvek >
Růže v nádobách - větší, 12.1.2017
Opět jenom doplnění. Původní pokusná The Fairy už roste ve volné půdě, v květináčích byl v roce 2016 Kent (Pyrenees, od Poulsena) a nová The Fairy a její červená verze. Zimují v bezmrazé, slabě osvětlené místnosti, ale zdá se, že teplota je příliš... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika